Що буде з пенсіями, які українці не змогли вчасно отримати


Що буде з пенсіями, які українці не змогли вчасно отримати
14:02, 09 2022
1 288
0

Пенсії, які українці не змогли вчасно отримати через військові дії, вони зможуть забрати в Ощадбанку ще протягом двох місяців з моменту їхнього зарахування, пише today

Про це розповіла очільниця Мінсоцполітики Марина Лазебна в інтерв'ю одному із вітчизняних видань.

Уряд із перших днів війни подбав про те, щоб людям довелося якнайменше ризикувати при оформленні та отриманні різних соціальних допомог і виплат. Усім, хто отримував допомогу, автоматично продовжили термін їх отримання на весь воєнний період та на ще один місяць після війни.

"Це зберігає здоров'я і життя людей в нинішніх умовах, не наражає їх зайвий раз на небезпеку", - підкреслила Лазебна.


Водночас уряд подбав про пенсіонерів, які проживають у гарячих точках, і яким неможливо доставити пенсію Укрпоштою, як їм доставляли до війни. Вони можуть отримати свої виплати у відділеннях Ощадбанку, куди було перенаправлено кошти на спеціально відкриті рахунки.

Проте в уряді розуміють, що в багатьох населених пунктах, які були під окупантами або перебували у зоні бойових дій, людям було непросто навіть дістатися найближчого відділення Ощадбанку. Втім, ці відділення і не працювали в окупації.

"В окупованих містечках нічого не працювало, і тільки зараз, коли наші Збройні Сили звільняють ці міста, люди з них отримують можливість звернутися за переказом. Тому громадяни, які не встигли отримати свої виплати за березень через переказ, можуть це зробити протягом двох місяців з моменту зарахування. У березні воно відбулося 18 числа", - розповіла міністр.


Крім того, люди можуть перенаправити свою виплату з Ощадбанку на будь-який інший банк, в якому їм буде зручніше отримати свої гроші. Для цього потрібно зателефонувати на гарячу лінію Ощадбанку – 0 800 210 800.

Крім того, питання щодо пенсій можна з'ясувати у Контакт-центрі Пенсійного фонду України за такими телефонами:
0-800-503-753, 044-281-08-70, -281-08-71.


Джерело та фото: today
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 531
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 067
0