Cпільний гуманітарний проєкт Астарти та фонду "Повір у себе" - Common Help UA


Cпільний гуманітарний проєкт Астарти та фонду
10:01, 28 2022
1 251
0

Команда агропромислового холдингу "Астарта-Київ", благодійного фонду "Повір у себе " та Ірина Іванчик, створили спільний гуманітарний проєкт Common Help UA.

Вчора у Польщі приземлився перший літак з 40 тоннами ліків на борту від одного з європейських партнерів цього проєкту. На цей час вони вже доставлені на склад в Україні і найближчим часом будуть передані тим, хто дійсно цього потребує.

Сьогодні у Common Help UA сфокусовані усі власні можливості, ресурси, зв'язки компанії та команд. Вже маємо 4 центри гуманітарної допомоги. Самостійно доставляємо її безпосередньо отримувачам - евакуйованим мешканцям або ж цілим громадам на тимчасово окупованих територіях чи у місцях проведення бойових дій.

Common Help UA
Common Help UA

З кожним наступним днем війни кількість українців, яким потрібна допомога, збільшується. Тому ми запрошуємо усіх наших українських та міжнародних партнерів, колег, друзів і просто знайомих долучатися до проєкту Common Help UA.

Наразі є потреба у продуктах харчування, засобах гігієни, ліках, засобах особистого захисту та ін. Можна також перерахувати кошти, які ми використаємо для придбання необхідних для допомоги товарів і продуктів.

Перерахувати кошти можна тут

Джерело та фото: facebook Віктор Іванчик
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 555
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 078
0