У рамках виставки «Фермер-2022» в Херсоні пройде щорічний аграрний форум


У рамках виставки «Фермер-2022» в Херсоні пройде щорічний аграрний форум
12:49, 20 2022
785
0

Щорічний Херсонський аграрний форум «Інноваційні вектори розбудови агропромислової галузі» відбудеться в рамках щорічної агропромислової виставки «Фермер-2022» з 2 по 4 березня 2022 року. Повідомляють agroproduct.

Мета форуму – пошук ефективних каналів реалізації сільськогосподарської продукції, розширення ринків збуту, сприяння підвищенню конкурентоспроможності продукції та збільшення експортних можливостей підприємств, налагодження бізнес-контактів та ознайомлення із сучасними інноваційними технологіями і технікою.

У ході форуму проводитиметься:
✔️ Конференція «Розвиток через залучення державної підтримки та коштів грантових проєктів»;
✔️ Семінар «Застосування мінеральних добрив та засобів захисту рослин»;
✔️ Круглий стіл «Відродження виноградарства та виноробства».

Участь у заходах візьмуть представники грантових проєктів, провідних аналітичних компаній, юристи та експерти з питань економічного розвитку, громадські організації, наукові та фінансові установи, бізнес, переробні підприємства, тепличні господарства.

Фермер-2022

Під час форуму опрацьовуватимуться пріоритетні напрямки підтримки суб’єктів агропромислової галузі, особливості впровадження нових напрямків грантових проектів, стратегія та тактика проведення весняно-польових робіт у 2022 році, питання юридичного характеру, теми збільшення прибутковості підприємств, запровадження сучасних інноваційних технологій в сільському господарстві та впровадження міжнародних систем управління безпечності та якості продукції.

Окремо, під час конференції заплановано обговорення питань збуту сільськогосподарської продукції на внутрішніх та зовнішніх ринках.

Крім того, в рамках виставки «Фермер-2022» учасники матимуть змогу ознайомитися з інноваційними технологіями та технікою, якісним насіннєвим матеріалом, мінеральними добривами, засобами захисту росту, кормовими добавками, тощо.

Джерело та фото: agroproduct
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 773
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 169
0