Пастилу з помідорів виготовляють на Черкащині

Пастилу з помідорів виготовляють на Черкащині
16:33, 18 2022
948
0

Уже близько двадцяти років Валентина Демиденко з села Білозір’я (Черкаська область) експериментує з виробництвом пастили. Починалося все з абрикос, яблук та ягід, а зараз в асортименті пані Валентини є навіть пастила з гарбуза і томатів, повідомляє SEEDS, пише agroreview

“Спробувала готувати яблучну, гарбузову пастилу, додавала морожену суницю – все виходить. Восени також вперше спробувала робити пастилу з винограду”, – розповідає Валентина Демиденко.


Господиня створює смаколики лише з фруктів та овочів, вирощених у власному саду чи на городі.

“Ми намагаємося дерева не обробляти хімікатами, навіть цього року чимало було жуків Оленки волохатої, то ми з чоловіком її визбирували, щоб менше хімії було на деревах. Коли використовую фрукти, ягоди, овочі, вирощені власноруч, можу бути впевненою у їх якості”, – розповідає крафтова майстриня.


Пастилу з помідорів жінка також спробувала виробляти нещодавно. Цей продукт, на відміну від пастили з ягід чи фруктів, солоний. За словами Валентини Демиденко – це чудова закуска.

Жінка не користується рецептами з інтернету, а покладається на власний досвід та експериментує. Вирівнює смак іншими натуральними інгредієнтами. Наприклад, до пастили з кислих ягід додає солодкі яблука.

Заготовки для смаколиків пані Валентина зберігає у морозильній камері.

Загалом, процес створення крафтової пастили триває близько 20 годин. Найдовша ланка процесу – висушування. Сушать пастилу в духовці за температури не більше 50 градусів, щоб смаколик не вийшов занадто сухим. У пакетах чи закритих контейнерах пастила може зберігатися до шести місяців, розповідає Валентина Демиденко.

Джерело та фото: agroreview
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 179
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0