UKRAVIT пропонує аграріям нову послугу - трейдинг

UKRAVIT пропонує аграріям нову послугу - трейдинг
Новини агробізнесу України
17:00, 16 декабрь 2019
1 242
0
Прагнучи забезпечити своїх клієнтів комплексним обслуговуванням, компанія «UKRAVIT» вводить нову послугу - трейдинг. Тепер аграрій отримує додаткові можливості розрахунку за ЗЗР / МКД «UKRAVIT» і послуги «Інституту здоров'я рослин» за допомогою вирощеної ним агропродукції.

«В рамках трейдингу ми пропонуємо клієнтам 3 програми:« UKRAVIT Обмін »,« UKRAVIT Спот »і« UKRAVIT Форвард », - розповідає керівник нового напрямку компанії Олександр Катрич. - Вони передбачають, відповідно, розрахунок за поставлені товари «UKRAVIT» агропродукцією, зустрічні поставки і можливість зафіксувати ціну майбутнього урожаю. Тому виробник може вибрати той варіант, який йому більше підходить ».


За словами фахівця, програма «UKRAVIT Обмін» оптимально підійде для тих, кому потрібно реалізувати мінімальні обсяги агропродукції. При цьому вона передбачає гнучке ціноутворення та можливість надання премії.

Програма «UKRAVIT Спот» надає можливість виробнику зафіксувати реалізацію власної агропродукції по преміальної ціною і зафіксувати мінімальний обсяг і отримати на бажаний період ЗЗР та мікродобрива.

А програма «UKRAVIT Форвард» дозволяє зафіксувати реалізацію власної агропродукції на бажаний період за бажаною ціною і, крім того, заощадити за рахунок закупівлі продукції «UKRAVIT» за програмою лояльності.

Крім того, нова послуга передбачає комплекс інструментів лояльності по відношенню до агровиробнику, такі як надбавка ціни за дострокове погашення дебіторської заборгованості, надбавка ціни за високомаржінальний товар, а також можливість змінити ціну після фізичної поставки товару. Ці переваги, а також можливість вибрати зручну для аграрія програму роблять цей інструмент незамінним в процесі виробництва сільгосппродукції.

Джерело та фото: propozitsiya
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 004
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 327
0