Індекс NDVI тепер доступний у мобільній версії AgriChain Scout


Індекс NDVI тепер доступний у мобільній версії AgriChain Scout
00:19, 13 2022
1 171
0

В IT-компаній AgriChain гарна новина ─ супутниковий моніторинг посів на базі технологій NDVI тепер доступний і в мобільній версії застосунку AgriChain Scout.

Це може означати лише одне ─ агрономи стануть більш оперативними в аналізі та прийнятті рішень щодо стану посівів, адже усі NDVI знімки полів, за обраний період, доступні у мобільному застосунку агронома. Головне – мати доступ до мобільного Інтернету. Тоді актуальні знімки можна завантажити в польових умовах або зробити це перед виїздом на поля. Адже вони кешуються в додатку, що дає можливість працювати зі знімком навіть без підключення до мережі. Це дуже зручно, особливо, коли сільськогосподарських угідь багато, і тримати в голові точну інформацію про показник NDVI є нереальним завданням.

Для чого потрібен індекс NDVI?


Він допомагає в онлайн-режимі спостерігати зміни індексу вегетації. Отримують його за допомогою спектрального аналізу супутникових знімків високої роздільної здатності. Ця технологія є методом точного землеробства, оскільки різниця в динаміці індексу вегетації повідомляє про неоднорідність розвитку культури в межах поля. А це дає можливість ухвалити ефективне рішення щодо проведення додаткових сільськогосподарських робіт.

Як часто оновлюється інформація про NDVI?


Один раз на 2-3 дні у будь-яку пору року. Саме з такою частотою супутники фотографують Землю. Програма одразу обробляє ці знімки, розраховує NDVI та показує вегетаційний індекс у мобільному та вебдодатках.

Які поля можна переглядати у застосунку?


У додатку є зручний фільтр, який дозволяє показувати на карті усі поля компанії, або лише ті, що закріплені за конкретним агрономом.

Джерело та фото: пресреліз AgriChain
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 531
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 067
0