Астарта будує перший елеваторний комплекс на Чернігівщині

Астарта будує перший елеваторний комплекс на Чернігівщині
00:15, 11 2022
1 222
0

Астарта продовжує реалізацію інвестпроєкту з будівництва першого елеваторного комплексу у місті Чернігів Чернігівської області. Новий інфраструктурний об’єкт дозволить зміцнити позиції вже існуючої елеваторної мережі Компанії, до складу якої входять сім елеваторних комплексів, і розшити географію.

Загальна потужність одночасного зберігання зернових та олійних культур елеватора становитиме 70 тис. тонн. Введення в експлуатацію першої черги будівництва, 58 тис. тонн, заплановане на липень 2022 року.

Після повної реалізації проєкту на елеваторі зможуть щодоби приймати до 4,5 тис. тонн зерна і відвантажувати 54 вагони. Добова продуктивність сушарок 2,8 тис. тонн. Новозбудований елеваторний комплекс забезпечить робочими місцями понад півсотні людей.

-Тільки за роки діяльності Астарти у статусі публічної компанії розмір наших капітальних інвестицій сягнув понад 645 млн доларів США. Але ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо активно розвиватися і, відповідно, активізуємо свою інвестиційну діяльність. Минулого року ми розпочали проєкт з впровадження інноваційної для України технології з поглибленої переробки сої вартістю 50 млн доларів США. У 2022 році Астарта продовжить інвестувати у розвиток сталої економіки України, зокрема і у розбудову сучасної зернової інфраструктури. Загальний обсяг планових інвестицій компанії на реалізацію саме цього проєкту становитиме близько 15 млн доларів США, - прокоментував Віктор Іванчик, засновник та генеральний директор агропромхолдингу Астарта.


Для довідки
Сім високотехнологічних елеваторних комплексів Компанії розташовані у Полтавській, Хмельницькій та Вінницькій областях. У 2021 році загальна потужність одночасного зберігання на елеваторах Компанії збільшилася на 12 тис. тонн (відбулося будівництво силосу на Красилівському елеваторі) і тепер становить 562 тис. тонн.

Підприємства приймають зернові — пшениця, кукурудза, ячмінь, жито, гречка, овес, сорго; олійні — ріпак, соняшник та зернобобові культури — соя. Визначення якості зерна виконуються у власних сертифікованих лабораторіях, які функціонують на кожному елеваторі.

Джерело та фото: Астарта
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 179
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0