Добродія Фудз розпочне виробництво безглютенових вівсяних пластівців

Добродія Фудз розпочне виробництво безглютенових вівсяних пластівців
12:21, 08 2022
661
0

Наприкінці січня компанія Добродія Фудз успішно пройшла міжнародний аудит та отримала Сертифікат про відповідність продуктів харчування стандарту AOECS (безглютеновий стандарт для виробників).

На сьогодні "Добродія Фудз" – це єдина компанія в Україні серед виробників вівсяних пластівців, яка має такий Сертифікат та є ліцензованим виробником безглютенової продукції.

«Щоб стати виробником безглютенових пластівців, треба було пройти ряд складних етапів – від оцінки ризиків до відпрацювання кожного процесу окремо та гарантовано отримати продукцію відповідної якості. Це була досить непроста задача, але наша команда професійно відпрацювала її в ланцюзі від поля до переробки», – прокоментувала Ірина Брославцева, директор компанії "Добродія Фудз".


Як повідомили в компанії, вже наприкінці лютого на заводі в Чернігівській області розпочнуть виготовлення нового продукту – вівсяних пластівців без глютену з цільного зерна "Gluten free" в лінійці WOWСЯНКА.

«"Добродія Фудз" є безумовним експертом у виготовленні вівсяних пластівців, але й наші споживачі все частіше цікавляться питаннями корисного харчування та шукають рішення для різних потреб і запитів. Тренд на споживання безглютенових продуктів стає ще актуальнішим. Тож ми з гордістю можемо запропонувати WOWСЯНКу Gluten free – сертифіковані вівсяні пластівці без глютену найвищої якості», – поділилась Юлія Габай, маркетинг-директор компанії "Добродія Фудз".


Джерело та фото: пресцентр Добродія Фудз
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 501
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 661
0