Асортимент насіння Agroseeds поповнився новим гібридом та налічує близько 30 найменувань


Асортимент насіння Agroseeds поповнився новим гібридом та налічує близько 30 найменувань
14:47, 07 2022
646
0

Підготовка до посівної відбувається повним ходом, і українські фермери активно купують насіння для майбутнього врожаю. Група АГРОТРЕЙД має власний асортимент насіння Agroseeds, який складається з близько 30 сортів кукурудзи, соняшника, озимої пшениці, сої та ячменю.

Наразі найбільшим попитом користуються саме соняшник та кукурудза. До речі, цього року лінійка насіння поповнилася новим гібридом кукурудзи Фаталь з ФАО 240, який відрізняється пластичністю та вологовіддачею, й відмінно зарекомендував себе на ринку.

«Фермери віддають перевагу перевіреним гібридам, проте серед аграріїв спостерігається тенденція щодо збільшення асортименту вирощуваних культур. Наприклад, багато хто починає вирощувати сою», — розповідає керівник відділу реалізації насіння Групи АГРОТРЕЙД Сергій Макаренко.


Цього року Група АГРОТРЕЙД розширила географію продажу насіннєвого матеріалу центральними та північними регіонами. Так, на Львівщині користується попитом ярий ячмінь. Гібриди соняшника Равелін та кукурудзи Плевен популярні на Кіровоградщині, а соняшник купують в Житомирську область. На сході України традиційно насінням Agroseeds засіваються поля Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської областей.

«Також ми зміцнили нашу співпрацю із фермерами Харківської області за рахунок того, що проводили Дні поля, запрошували наших клієнтів на насіннєві ділянки і ми завжди відкриті до демонстрації нашого насіннєвого заводу», — зазначає Сергій Макаренко.


Загалом посівним матеріалом Agroseeds сьогодні засіваються поля в понад 10-ти регіонах країни площею близько 100 тисяч гектарів.

Джерело та фото: пресреліз АГРОТРЕЙД
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 531
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 067
0