4 мільйони доларів виділили на виробництво закусок з канабісом

4 мільйони доларів виділили на виробництво закусок з канабісом
17:34, 04 2022
791
0

Американська компанія Casa Verde, яка виробляє солодкі та солоні снеки з додаванням марихуани під маркою TSUMo Snacks, зібрала 4 млн доларів інвестицій, повідомляє SEEDS.

“Цей капітал буде використано, щоб розширити асортимент продукції TSUMo, оскільки бренд продовжує задовольняти потребу в диференційованих продуктах у секторі, де переважають пропозиції, орієнтовані на солодке”, — зазначає Йоні Меєр, партнер Casa Verde.


Раніше найбільш поширеною продукцією, виготовленою з додаванням конопель, були шоколадки. Здебільшого це було пов’язано з тим, що продукт має зв’язувальні інгредієнти, які полегшують включення канабісу в рецепт. Нова технологія американського стартапу полегшила створення різних варіацій страв з додаванням канабісу для споживачів, які віддають перевагу чомусь без великої кількості цукру.

Дебютна лінія закусок із низьким вмістом по 10 мг ТГК (тетрагідроканабінол — головний психоактивний компонент канабісу) у пакеті пропонує п’ять варіацій снеків. Це чипси та сирні снеки з різними смаками.


З моменту офіційного запуску бренду у вересні 2021 року успіх компанії вимагав розширення присутності на роздрібному ринку та доступності. Спочатку продукція TSUMo була доступна лише в окремих аптеках Лос-Анджелеса. Тепер снеки з канабісом також можна купити в Каліфорнії.

Минулого року в США з’явився ще один новий продукт з канабісом. Його виготовленням займатиметься американський виробник морозива Emack & Bolio’s спільно з компанією, що спеціалізується на постачанні марихуани – MariMed. Продукт виготовляють шляхом вливання концентратів компанії MariMed в один з основних інгредієнтів морозива перед заморожуванням.

Джерело та фото: seeds
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter



Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 179
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0