#Астартарекомендує: Види цукру


#Астартарекомендує: Види цукру
13:06, 03 2022
731
0

Рубрика #АстартаРекомендує розширює свої горизонти і відтепер розповідатиме не лише молочні історії, а й історії про цукор та все, що з ним пов’язано!

🔹Які види та категорії цукру існують?
🔹Цукрові замінники – це здорова альтернатива чи шкода здоров’ю?
🔹Як правильно обирати цукор?
🔹Які норми цукру для людей різного віку на добу?

На ці та багато інших запитань будемо відповідати впродовж року. А ще розкажемо про історію цукроваріння, про цукрові заводи АСТАРТИ та тонкощі солодкого виробництва – тож будьте з нами, щоб споживати усвідомлено продукцію найвищої якості!

Про цукор точиться багато суперечок: треба його вживати чи ні, дає він користь чи завдає шкоди?

Науково доведено, що цукор — корисна речовина. Це джерело енергії, тому для організму людини потрібен. Розщеплюючись на прості вуглеводи, він живить мозок і м’язи, допомагає бути активним, швидко міркувати, концентрувати увагу.

Існує безліч видів цукру, а яка між ними різниця - знають не всі. Тож перша тема цукрової рекомендації від АСТАРТИ – це види цукру, які розрізняють залежно від сировини виготовлення.

Тростинний цукор ─ виробляється із соку цукрової тростини. Це індійський прабатько всіх цукрів, що має легкий приємний карамельний присмак і коричневий колір різних відтінків (залежно від виду): демерара, мусковадо, турбінадо, чорний барбадоський.

Буряковий цукор ─ найпоширеніший в Україні та Європі, виробляється із цукрових буряків. У 1880 роках німецький хімік Андреас Марґграф вилучив перший цукор із буряка (Beta Vulgaris), і досі не існує кращої сировини для виготовлення цукру. Це один з найчистіших харчових продуктів, які ми споживаємо, оскільки містить не менше 99,7% цукрози.

Глюкозно-фруктозний сироп (ГФС) ─ виготовляється з кукурудзяного крохмалю. Не кристалізується і зберігає вологу в масі виготовленого продукту, що робить текстуру ніжнішою, свіжішою і запобігає висиханню. Він також збільшує об'єм продукту і збагачує смак.

Кленовий цукор ─ виготовляється з соку червоного, чорного або цукрового клена. Рослина зустрічається на території США і Канади, тому продукт популярний в цих країнах. Колір — світло або темно-коричневий, аромат фруктовий, його порівнюють із запахом розтопленої медової карамелі.

Пальмовий цукор ─ виробляють в країнах Південної і Південно-Східної Азії. Колір – від золотистого до темно-коричневого, залежно від відсоткового вмісту патоки-меляси. Смак є чимось середнім між карамеллю і медом, злегка нагадуючи знайомі нам з дитинства напівм’які іриски.

Солодовий цукор ─ отримують з пророслих і висушених злакових рослин, таких як жито, ячмінь, просо, рис, пшениця, овес, кукурудза. Виглядає як білий порошок або кристали без кольору.

Сорговий цукор ─ не буває у кристалах, це сироп, який видобувається зі стебел злакових рослин роду м’ятликових у Південній і Північній Америці, Азії, Африці й Австралії. Продукт випускається в обмежених масштабах через низьку рентабельність, використовується в харчовій і винокурній промисловості.

Автор: Людмила Мазур,
менеджер із зовнішніх комунікацій, агропромислового холдингу "Астарта-Київ"
Джерело та фото: facebook.com/astartaholding
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 531
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 067
0