«Нібулон» – серед лідерів зі сплати податків у агросфері України

«Нібулон» – серед лідерів зі сплати податків у агросфері України
14:01, 26 2022
536
0

Компанія сумлінно сплачує податки до бюджетів різних рівнів, тим самим підсилюючи розвиток громад та України протягом усіх 30 років незалежності.
ТОВ СП «НІБУЛОН» неодноразово визнавався сумлінним великим платником податків в Україні, адже компанія дотримується принципу прозорості ведення бізнесу та відповідального виконання власних податкових зобов’язань. Пише a7d

За підсумками 2021 року компанія сплатила 829,38 млн грн податків і зборів до бюджетів різних рівнів, із яких 150,39 млн грн складає податок на прибуток.

Зокрема:
- 334,33 млн грн сплачено до місцевих бюджетів громад;
- 495,05 млн грн компанія спрямувала до державного бюджету України.

Податкові надходження «НІБУЛОНа» є насправді вагомим внеском для розвитку територіальних громад, де розташовані підрозділи компанії, а це – 69 громад у 13 областях України. До складу цих ОТГ входять 1760 населених пунктів, в яких проживають більше 2 млн громадян. При цьому для більшості із цих громад податки підприємства складають основну дохідну частину місцевих бюджетів та дозволяють втілювати життєво необхідні соціальні проєкти.

Окрім того, компанія дбає про навколишнє середовище, підтримує медицину, освіту, а також реалізує власну програму соціальної відповідальності «НІБУЛОНівський стандарт» у громадах, де розташовані наші підприємства. А втілення власного інвестиційного проєкту з відродження річок Дніпро та Південний Буг як головних транспортних артерій України на сьогодні дозволяє переорієнтувати більше 4 млн тонн вантажів на рік з автомобільних на водні шляхи. Це означає, що лише в 2021 році українськими дорогами проїхало на 172 тис. вантажівок менше, ніж це могло бути. А за весь час роботи «НІБУЛОНівського» флоту автошляхи розвантажено на понад 1 млн вантажівок.

Для держави своєчасне та відповідальне надходження податків від підприємств також має надважливе значення, зокрема в процесі формування та виконання державного бюджету. Для прикладу, лише на Миколаївщині сплачені компанією податки щороку дозволяють державі забезпечити виплату пенсії кожному 10-му пенсіонеру області.

Щороку «НІБУЛОН» підтверджує статус великого платника податків у агросфері України та соціально відповідального бізнесу, що дбає про розвиток країни, сплачуючи до 1 млрд грн податків і зборів на рік до бюджетів різних рівнів. Завдяки неухильному дотриманню принципів прозорості, відкритості та відповідальності згідно із всіма законодавчими нормами і вимогами «НІБУЛОН» регулярно відзначається у рейтингах авторитетних агентств та перемагає у різних номінаціях як сумлінний великий платник податків України.

Тому, де «НІБУЛОН» – там розвиток і позитивні зрушення для громад.

Джерело та фото: agropolit
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 501
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 661
0