Земреформа не стане каталізатором зростання економіки

Земреформа не стане каталізатором зростання економіки
Новини агробізнесу України
12:28, 26 сентябрь 2019
1 033
0
Земельна реформа не стане каталізатором зростання ВВП в Україні в наступні п’ять років.

Земельна реформа

Саме таку думку висловила екс виконуюча обов`язки міністра аграрної політики України Ольга Трофімцева, під час засідання-дискусії: «Земельне віче: законопроект про звернення с / г землі - основні міфи і наслідки для ринку».

«Земельна реформа не стане каталізатором, про який всі говорять, що збільшить валовий внутрішній продукт України. Для цього потрібно паралельно працювати, як мінімум, над іншими реформами, а саме з податковим кодексом в частині АПК », - висловилась Ольга.

На її думку, потрібно працювати над тим, щоб аграрна політика яка проводиться зараз в Україні була постійною, на регулярній основі та скоріше переходити від слів до діла.

«Не буде просто так середній клас українців інвестувати в сільське господарства або купувати українську землю, тому що ринок відкрили. Необхідно, щоб була державна підтримка», - зазначила Трофімцева.

Нагадаємо нашим читачам, що 26 вересня 2019 року в прес-центрі «Українські Новини» проходив другий етап земельної віче на тему: «Законопроект про звернення сільгоспземлі - основні міфи і наслідки для ринку». Мета заходу - разом з представниками різних кіл агросектору, експертами, фінансистами, виконавчою і законодавчою владою розвіяти основні міфи навколо представленого земельного закону, спрогнозувати наслідки для ринку і виробити ряд пропозицій для поліпшення документа першим читанням.

Автор: Андрій Богун
Фото: agropolit
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 004
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 327
0