Xarvio з BASF співпрацює з Arable

Xarvio з BASF співпрацює з Arable
20:51, 05 декабрь 2019
1 508
0
Фермери беруть багато рішень протягом вегетаційного періоду, багато з яких обертаються навколо, коли протягом року виконувати такі дії, як посадка, збір врожаю та застосування засобів захисту рослин. Для захисту врожаю обчислення того, коли і скільки застосовувати, може визначити успіх врожаю. Але з постійно скорочується маржею і зростаючим тиском з боку споживачів, регулюючих органів і екологів, щоб вони використовували менше цих продуктів, фермери і їх постачальників шукають способи економії.

На щастя, багато нових пропозиції agtech зосереджені саме на цьому. Одним з них є Xarvio, цифровий інструмент, орієнтований на фунгіциди, який був розроблений Bayer і проданий BASF в рамках злиття Bayer-Monsanto. Незважаючи на те, що воно використовується переважно в Європі, його безкоштовний додаток Scouting, яке ідентифікує хвороби рослин на фотографіях, рекламується як одне з найкращих з доступних і було завантажено понад два мільйони разів. Друга пропозиція Xarvio Field Manager дозволяє виробникам завчасно управляти захистом своїх культур шляхом відправки оновлень про стан їх здоров'я та отримання відгуків про те, коли застосовувати засоби захисту і які області в полі потребують більшою чи меншою мірою. Витрати відносяться до деяких послуг та приміщень польового менеджера.
Arable


Партнерство з Arable


Алгоритми Field Manager засновані на різних джерелах даних, включаючи супутникові знімки, знімки безпілотників, дані про погоду і тип ґрунту. Xarvio працює над поліпшенням компонента даних про погоду завдяки партнерству з Arable, платформою управління урожаєм в реальному часі, яка використовує датчики для збору і аналізу гіперлокальних даних в польових умовах.

Останній датчик Arable, який отримав назву Mark 2, розташований над навісом листя рослини і реєструє 40 потоків даних, включаючи дощ, площа листя навісу, потреба в воді для сільськогосподарських культур, стреси навколишнього середовища і мікроклімат. Багатофункціональні можливості зондування Mark дозволяють в реальному часі зрозуміти, як рослини реагують на спостережувані польові умови. Ці дані тепер надходять в алгоритми Xarvio Field Manager.

Партнерство є результатом дворічного випробування між двома компаніями в сотнях місць в Аргентині, Бразилії, Франції, Німеччини та Великобританії. В ході випробування Arable і Xarvio помітили, що фермери працювали з додатком в два рази частіше, ніж раніше, протягом усього вегетаційного періоду, тому що вони змогли зібрати краще розуміння того, що відбувається на їхніх полях, сказав Джим Еттінгтон, генеральний директор Arable.«Матч був ясний з самого початку», - запропонував Етінгтон. «Рекомендації, які вони дають про ризик хвороб і польових умовах, дійсно засновані на чудовому знанні того, що відбувається в цій галузі. Моделі захворювань засновані на спостереженнях за температурою, вологістю і т. Д., А умови обприскування обумовлені багатьма однаковими чинниками, включаючи стадію зростання культури; це те, що ми робимо в Arable ».

Він додав: «Я думаю, що простота і зручність використання Mark в порівнянні з іншими системами - які поставляються в коробці розміром з воду для посуду, займають три години і вимагають регулярного технічного обслуговування - також зробили нас придатними». «.

Комбінована пропозиція буде спочатку доступна у Франції, Німеччині, Великобританії, Польщі та Україні.

«Arable дійсно старанно працював над призначеним для користувача досвідом і домігся деяких чудових результатів», - сказав Джефф Спенсер, глава відділу технологій цифрового фермерства BASF. «Ми знаємо, що не можемо зробити це в поодинці і що нам потрібні партнери. Ми могли б додати іншу інформацію, пов'язану з погодою, але Arable унікальний в поєднанні даних про погоду та навколишньому середовищу ».


«Ми розглядаємо це як ідеальний шлюб», - додав Санджив Крішнан з S2G Ventures, провідного інвестора в Arable. «Arable є лідером в області польового зондування і аналітики, а Xarvio - лідером в області інструментів захисту рослин і обприскування, які потребують надійних даних про те, що відбувається в поле. Простота, простота використання і широкий обсяг даних Arable роблять його унікальним на ринку ».

Він продовжив: «Ми також раді бачити провідних гравців в області цифрового партнерської співпраці і реалізації безшовних інтеграцій. Це забезпечує фермерам кращий досвід роботи з продуктом і знаменує собою подальший розвиток галузі ».

Меньше більше


Але чому виробник і дистриб'ютор засобів захисту рослин хочуть допомогти виробникам використовувати менше?

Якби хтось запитав BASF або інших великих компаній і компаній, що займаються вирощуванням сільськогосподарських культур, вони, швидше за все, сказали б, що хочуть поліпшити стійкість сільськогосподарської галузі або що вони мотивовані успіхом виробників. Це може бути правдою, почасти. Але що більш виразно, так це те, що технологія і конкуренція підштовхують їх - скоріше, ситуація «якщо не можеш перемогти, приєднуйся».

Проте, доходи від цифрової підписки навряд чи компенсують скорочення продажів продукції; тому кілька великих компаній, що займаються виробництвом продуктів, випробовують нові бізнес-моделі, щоб отримати вигоду з успіху своїх фермерських клієнтів. Ці моделі, часто відомі як ціноутворення на основі результатів, включають в себе компанії, які продають продукти на основі їх потенціалу для досягнення певного врожаю або мінімізації польових захворювань або бур'янів. Якщо цей результат не досягнутий, фермери отримують компенсацію. Якщо це буде досягнуто, виробничі компанії поділяться з фермерами позитивним фактором.Ця стратегія не сильно відрізняється від бізнес-підходу стартапу Indigo Ag в Бостоні, який надає фермерам насіння, оброблені мікробами, і гарантує певну ціну за них.

«Байєр» відчуває пропозицію щодо гарантованого доходу. BASF недавно запустив випробування здорових полів в Німеччині, що гарантує від спалаху захворювання. А Syngenta відчуває свою програму розподілу ризиків AgriClime в Австралії, де компанія розділяє ризик опадів протягом певних місяців.

Всі ці пропозиції відповідають рекомендаціям і оцінками, виробленим їх власними цифровими інструментами.

Спенсер не любить буде вдаватися в подробиці про «Здорових полях» і точні показники, пов'язаних з тим, чи отримують фермери свою гарантію. Веб-сайт передбачає, що Healthy Fields фактично видаляє всі рішення, прийняті фермером, передаючи їх підряднику, якого обирає Xarvio або фермер. Чи означає це, що Heathy Fields використовує контрактне фермерство або навіть фермерство як послугу, яка набирає обертів на ринках, що розвиваються? Занадто рано, щоб розповісти, але тут є більше читання.

Arable


«Healthy Fields - це наша гарантія того, що якщо ви будете слідувати рекомендаціям Польового менеджера по дозуванні і термінів, ми [гарантуємо] результат цих рішень. Ми гарантуємо, що поле буде без хвороб », - пояснив Спенсер.

«Ми хочемо дати фермерам фінансову впевненість в додатках, які ми рекомендуємо», - продовжив він. «Важливо підкреслити, що ми не залежні від продукту. Можливо, у BASF не найкращий продукт для цієї ситуації, але якщо це має сенс, ми порекомендуємо наш ».

Спенсер додав, що BASF не полегшує покупки сторонніх продуктів на даному етапі; фермери купували б їх через свого типового продавця.

Xarvio також співпрацює з іншими стартапами agtech, такими як Hummingbird Tech в Великобританії, яка використовує дистанційне зондування (в основному зображення, засновані на безпілотних літальних апаратах), щоб надати аналогічні відомості про діяльність в сезон.

Джерело та фото: Аgfundernews
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
17 051
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
16 531
0