Кернел планує експортувати за рік 8 млн т зерна – Олександр Головін

Кернел планує експортувати за рік 8 млн т зерна – Олександр Головін
Новини агробізнесу України та світу
17:23, 03 декабрь 2019
1 255
0
У 2018 році Кернел експортував з України 6,1 млн т зерна. Цього року в планах компанії – поставити на зовнішній ринок 8 млн т зернової продукції, із них 5,5 млн т агрохолдинг розраховує придбати у своїх партнерів – товаровиробників.

Про це повідомив директор із закупівель зернових та олійних культур «Кернел» Олександр Головін, виступаючи на конференції PRO100AGRO, яка проходить сьогодні в Києві.

Доповідь Олександра Головіна присвячена аналізу партнерського проєкту OPEN AGRIBUSINESS, його підсумкам за рік, що минає, і планам на 2020-й.

Спікер підкреслив, що компанія Кернел на сьогодні є найбільшим виробником і експортером зернових в Україні, а також найбільшим виробником і експортером соняшникової олії та шроту.

«За результатами минулого року Кернел дійсно став абсолютним рекордсменом по експорту як зернових, так і продуктів переробки насіння соняшнику», – відзначив директор компанії.


За інформацією Олександра Головіна, минулого року Кернел експортував 6,1 млн т зернових з України, із них 3,3 млн т агрохолдинг придбав у своїх партнерів – товаровиробників. Цього року плани Кернел ще більш амбіційні: компанія збирається експортувати 8 млн т зернової продукції, із них 5,5 млн т планує закупити в партнерів.

Як відзначив Олександр Головін, Кернел продовжує інвестувати в інфраструктуру України, багато будує, і вже у грудні збирається повноцінно експлуатувати новий порт в Іллічівську, а також вкладає кошти в розвиток заводу з виробництва соняшникової олії та шроту в Старокостянтинові.

Джерело та фото: Landlord
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)
Топ категорії
7 етапів цифрової трансформації агровиробництва 7 етапів цифрової трансформації агровиробництва
В майбутньому вижити зможуть лише ті агропромисловці, які будують свою бізнес модель базуючись на інформаційних...
18.11.19
2 564
0
AgriChain створює WEB-портал з управління агробізнесом AgriChain створює WEB-портал з управління агробізнесом
Агрохолдинг Астарта-Київ створив ихаус компанию AgriChain, яка має намір створити єдиний інформаційний WEB-портал з...
24.11.19
1 965
0