«Бізнес: сталий розвиток» на платформі Дія.Бізнес


«Бізнес: сталий розвиток» на платформі Дія.Бізнес
09:27, 06 2021
1 095
0

АСТАРТА підтримала освітній курс щодо впровадження у бізнесі принципів сталого розвитку. Стартував новий освітній курс «Бізнес: сталий розвиток» на платформі Дія.Бізнес.

На запрошення Мережі Глобальний договір ООН в Україні Віктор Іванчик виступив у ролі експерта та поділився своїм практичним досвідом ведення бізнесу на принципах сталого розвитку.

Проєкт реалізований у партнерстві з Міністерство цифрової трансформації України та іншими сталими бізнесами, зокрема й «Астартою-Київ». Курс допоможе дізнатися про практичні приклади того, як включати елементи сталого розвитку в бізнес-моделі.

Ще у 2008 році «Астарта-Київ» однією з перших в Україні приєдналася до ініціативи Глобального договору ООН, щоб повною мірою відповідати 17 Цілям сталого розвитку. Відповідно, вже понад 10 років наша компанія на практиці впроваджує принципи сталого розвитку у свої бізнес-процеси.

Втім, ми не обмежуємося рамками компанії і будуємо агропромислову екосистему АСТАРТИ. Її основою є ціннісна модель сталого розвитку, тому ми стимулюємо наших партнерів теж працювати за такими принципами: прозоро вести бізнес, сплачувати податки, створювати привабливі робочі місця, дбати про людей і довкілля. Розвиваємо культуру дбайливого ставлення до використання природних ресурсів.

Розкриваючи тему лідерства у впровадженні сталого розвитку, Віктор Іванчик зазначив:
«Стале лідерство - це про зміну мислення, вихід за межі стереотипів, відповідальне споживання і використання природних ресурсів та продовольства, взаємодопомогу, консолідацію всього суспільства і спільну протидію загрозам широкого спектру. Кожен бізнес має усвідомити, що неважливо, скільки матеріальних статків ми передамо нашим нащадкам. Важливо, чи буде їм, та вже й нам, комфортно жити у тому природному середовищі».


Освітній курс можна пройти безоплатно на порталі Дія.Бізнес за посилання

Джерело та фото: пресцентр агропромхолдингу "Астарта-Київ"
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 773
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 169
0