АСТАРТА-КИЇВ єдина серед аграрних компаній в Україні має статус акредитованого роботодавця АССА


АСТАРТА-КИЇВ єдина серед аграрних компаній в Україні має статус акредитованого роботодавця АССА
16:25, 01 2021
1 105
0

АСТАРТА-КИЇВ отримала статус акредитованого роботодавця Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА).

АССА – це одна з найбільших міжнародних професійних організацій у сфері бухгалтерії, фінансів, менеджменту та аудиту зі штаб-квартирою у Лондоні. Вона об’єднує 536 тисяч студентів та 225 тисяч членів у 178 країнах світу, серед яких і Україна.

В Україні статус акредитованого роботодавця АССА мають 54 компанії з різних галузей, втім серед аграрних підприємств АСТАРТА-КИЇВ єдина.

Статус акредитованого роботодавця дає можливість компанії набирати та утримувати кращих фахівців у сфері фінансів та обліку, а працівникам відкриває доступ до освітніх програм, підвищення кваліфікації та застосування на практиці кращого передового досвіду у середовищі професіоналів.

В АСТАРТА-КИЇВ вже працюють два члени АССА, ще троє навчаються.

Тетяна Афеньєва, начальник управління фінансової звітності, АСТАРТА-КИЇВ:
«Статус акредитованого роботодавця свідчить про визнання міжнародною професійною спільнотою високої якості нашої системи навчання і розвитку фахівців у сфері фінансів, обліку та аудиту та її відповідності кращим міжнародним стандартам. До того ж основну увагу асоціація фокусує на професійних цінностях, етиці і питаннях управління. Ми також приділяємо увагу цим питанням, адже АСТАРТА – європейська публічна компанія і підготовка якісної фінансової звітності за міжнародними стандартами відіграє одну з ключових ролей у роботі з нашими інвесторами, фінансовими установами та іншими стейкхолдерами.»


Джерело та фото: пресцентр агропромхолдингу "Астарта-Київ"
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 773
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 169
0