Нові можливості для землевласників - Дія бізнес

На порталі «Дія.Бізнес» створили новий розділ - Земельна реформа

На порталі «Дія.Бізнес» створили новий розділ - Земельна реформа
16:19, 29 ноябрь 2021
598
0
Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.«На сторінці доступна інформація про всі нові можливості для землевласників, фермерів та громад, а також для тих українців, які раніше не мали можливості придбати й розпоряджатися землею. Інформація розподілена за трьома напрямами: „Я — землевласник“, „Я — покупець“ та „Я — орендар“, де кожен знайде відповіді на актуальні запитання», — йдеться в повідомленні.Так, землевласник дізнається, кому він може продати земельну ділянку, за якою ціною, які документи для цього потрібні, чи можна продати частину землі та які податки доведеться сплатити під час продажу тощо.


«Покупець отримає вичерпну інформацію щодо всіх умов покупки землі та збору необхідної документації. А орендар довідається про свій пріоритет при викупі землі та принцип реалізації переважного права, а також про різні важливі нюанси дії договору оренди», — додають у міністерстві.Крім того, на сторінці «Земельна реформа» на «Дія.Бізнес» кожен знайде довідкові матеріали та інструкції щодо користування земельною ділянкою, а також стосовно купівлі й продажу земельної ділянки.

Це, зокрема:
- Порядок реалізації переважного права під час продажу землі.
- Рекомендації Мінагрополітики щодо користування земельною ділянкою та щодо її купівлі.
- Як підготуватися до продажу паю.

«Земельна реформа задумувалася та реалізовувалася, виходячи з трьох базових основ, які ми хотіли гарантувати українцям: володіти, користуватися та розпоряджатися своєю землею. 1 липня 2021 року вони це право отримали. Ми сьогодні робимо все, щоб це право реалізовувалося прозоро, доступно, зрозуміло, легко та максимально повно. Кожен українець має знати, які можливості перед ним відкрила земельна реформа та, зокрема, ринок землі. І мати змогу в повній мірі ці можливості реалізовувати», — підсумував Роман Лещенко, міністр аграрної політики та продовольства України.Нагадаємо, територіальним громадам полегшили процес встановлення меж.


Джерело та фото: agrarna-pravda
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
23 824
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
16 772
0