90% співробітників Групи АГРОТРЕЙД отримали щеплення від Covid-19

90% співробітників Групи АГРОТРЕЙД отримали щеплення від Covid-19
17:15, 25 ноябрь 2021
387
0
В офісах та на підприємствах компанії створено колективний імунітет. Група АГРОТРЕЙД розпочала інформаційну кампанію серед працівників щодо щеплення проти коронавірусу одразу, коли в Україні з'явилися вакцини. Для зручності працівників агрохолдинг організовував виїзди медичних бригад в офіс та на підприємства. Бажаючі могли обрати будь-яку вакцину, яка на той момент була в наявності.

«Сьогодні людство живе в новій реальності. Пандемія вплинула на життя кожного, і якщо спершу ми сподівалися, що за кілька тижнів усе мине, то тепер зрозуміло, що в цих умовах нам доведеться жити ще довго. Єдиний шанс зупинити розповсюдження вірусу — це вакцинація, і саме ми відповідальні за те, коли закінчиться локдаун і будуть зняті обмеження», — сказав генеральний директор Групи АГРОТРЕЙД Всеволод Кожемяко.


Загалом в Групі АГРОТРЕЙД працює майже 1200 осіб. Серед співробітників елеваторів щеплення отримали 89%, а серед працівників сільськогосподарських підприємств і головного офісу щепились 91% людей.

«Здоров’я наших співробітників — це найголовніша цінність. Тому ще на початку пандемії компанія впровадила матеріальну допомогу працівникам, що були госпіталізовані через важкий перебіг коронавірусу. Сьогодні ж ми можемо запобігти захворюванню отримавши щеплення, і ми мотивуємо співробітників вакцинуватись від COVID-19, адже вакцина збереже від тяжкого перебігу захворювання і госпіталізації», — сказала провідний менеджер з персоналу Олена Алексеєнко.


АГРОТРЕЙД вакцинація

В офісах компанії продовжують діяти правила запобігання розповсюдженню захворювання: співробітники мають дотримуватись дистанції та носити захисні маски. Тим працівникам, які можуть виконувати обов’язки дистанційно, надається можливість працювати вдома.

Джерело та фото: пресреліз АГРОТРЕЙД
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
17 155
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
16 531
0