Американці створили анти-енергетик: напій, що сприяє здоровому сну


Американці створили анти-енергетик: напій, що сприяє здоровому сну
14:05, 23 2021
1 158
0

Споживачам, які мають проблеми зі сном, викликані стресом, депресією чи надмірною роботою за гаджетами, американці пропонують «Сон в банці» — напій, що сприяє здоровому сну. Абдул Хан, він же президент компанії Getsom, виробника «сонного» напою, сам довгий час мав проблеми зі сном. Пише newfood.media

Вирішення почали шукати рухаючись у протилежному напрямку від енергетичних напоїв, тим самим розробивши продукт, який не додає бадьорості організму, а навпаки, заспокоює та розслабляє.

Som Sleep - це науково підтверджена формула, яка містить активні інгредієнти, включаючи мелатонін, магній, L-теанін, гамма-аміномасляну кислоту (ГАМК) і вітамін В6, які природно містяться в організмі людини.

При порушенні здорового способу життя, баланс цих нутрієнтів зміщується, тим самим негативно впливаючи на «нічний відпочинок».

Напій вирішує проблеми сну в трьох різних аспектах


Магній і вітамін В6 допомагають забезпечити якомога більш гладкий цикл сну. L-теанін і ГАМК розслабляють і заспокоюють мозкову діяльність, а мелатонін прискорює процес засинання.

Som Sleep

Напій доступний у двох варіантах: класичний та низькокалорійний без цукру. Som Sleep не містить наркотиків і не викликає звикання. Виробники рекомендують випивати банку напою за 30 хв до сну.«Сон в банці» схвалений консультативною радою експертів зі сну, дієтологами, фізіотерапевтами та персональними тренерами світового класу.

Джерело та фото: newfood.media
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 531
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 067
0