Nestlé створила кашу з побічних відходів своєї фабрики, щоб нагодувати бідні сім’ї

Nestlé створила кашу з побічних відходів своєї фабрики, щоб нагодувати бідні сім’ї
12:29, 22 ноябрь 2021
416
0
Nestlé розробила кашу на основі сорго та побічних продуктів одного зі своїх заводів, щоб зробити її достатньо поживною та доступною для небагатих сімей. Зараз кашу тестують у Кот-д’Івуарі під брендом Golden Morn перед повноцінним регіональним запуском у 2022 році. Пише agroreview

«Нашим пріоритетом є дати кожному можливість насолоджуватися доступною, поживною їжею», — говорить Тесфалідет Хайле, керівник науково-дослідного центру Nestlé в Кот-д’Івуарі.


Використання його у рецептурі каш допомагає знизити вартість інгредієнтів і отримати варіант поживного сніданку, який можуть собі дозволити сім’ї з низьким рівнем доходу.

Таким чином, компанія отримує доступне джерело білка та клітковини, одночасно зменшуючи харчові відходи та втрати поживних речовин, пояснює Хайле.

До слова, протягом останніх місяців Nestlé випустила широкий спектр продуктів з використанням побічних потоків виробництва у різних категоріях – починаючи від сухих сніданків і кондитерських виробів, до кави та кормів для домашніх тварин.

Каша з сорго розроблена в науково-дослідному центрі Nestlé з використанням науково підтвердженої концепції харчування під назвою GrainSmart Balance. Вона передбачає досягнення правильного балансу вуглеводів і клітковини, що підтримував би імунну систему.

«Нещодавно ми також запустили доступне сухе молоко Lactogen, кашу Cerevita у Східній Африці та збагачене сухе молоко Bear Brand на Філіппінах», – додав речник Nestlé.


Джерело та фото: agroreview
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
17 141
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
16 531
0