Xarvio FIELD MANAGER розширює співпрацю з метеостанціями

Xarvio FIELD MANAGER розширює співпрацю з метеостанціями
15:21, 19 2021
1 147
0

18 – листопада 2021 – Кельн, Німеччина – Платформа xarvio® FIELD MANAGER BASF Digital Farming розширила можливості аграріїв щодо підключення пристроїв до метеостанцій. Відтепер агровиробники можуть інтегрувати дані з метеостанцій Sencrop (французьке рішення) та METOS (виробництво австрійської Pessl Instruments).

Співпраця з визнаними в світі метеостанціями дає можливість аграріям обирати сумісну зі своїм господарством техніку та інтегрувати до xarvio® FIELD MANAGER отримані з неї дані. Адже платформа видає свої рекомендації (щодо внесення ЗЗР, кількості препаратів, добрив чи потенційних ризиків) на основі даних від метеостанцій.

Наприклад, якщо сервіси xarvio® отримають інформацію про ймовірну посуху чи, навпаки, затяжні дощі, то «порадять» господарству той чи інший захист у стресових умовах. Господарства по всьому світу встановлюють на своїх полях метеостанції різних виробників. Відтепер інтеграція метеоданих від трьох компаній-лідерів ринку (Arable, Sencrop та Pessl Instruments) відбуватиметься легко й швидко.

«Два роки тому ми почали співпрацю з метеостанціями від Arable. Сьогодні ж колаборація з METOS та Sencrop ще більше розширить клієнтський вибір. Крім того, це підкреслює цінність, яку ми приділяємо партнерству з провідними компаніями, щоб постійно надавати кращі цифрові рішення агросектору з фокусом на врожайність і стійкість», – зазначила Парваті Чандрасекар, глобальна менеджерка продуктів xarvio® FIELD MANAGER, BASF Digital Farming GmbH.


Щоб під’єднатися до потрібної метеостанції, користувачам xarvio® FIELD MANAGER потрібно просто увійти на платформу, натиснути «Метеостанції» в меню налаштувань, обрати виробника своєї метеостанції, а потім ввести унікальний ключ, який автоматично генерується виробником пристрою. Процес займає кілька хвилин, а дані про погоду з підключеної метеостанції одразу інтегруються в xarvio® FIELD MANAGER.

Xarvio FIELD MANAGER

Дані про погоду, отримані від метеостанції METOS від Pessl Instruments, зможуть інтегрувати в xarvio® FIELD MANAGER клієнти з Бразилії, Аргентини, США та Європи. Для пристроїв Sencrop список країн ще більший – це Австрія, Бельгія, Чехія, Німеччина, Угорщина, Нідерланди, Польща, Велика Британія та Україна.

Важлива інформація для аграріїв:
• Серед метеостанцій METOS виробництва Pessl Instruments, що інтегруються з xarvio® FIELD MANAGER, – iMETOS IMT, iMETOS ECO D3, LoRAIN та µMETOS. Отримати додаткову інформацію можна за лінком https://shop.metos.at/
• Метеостанції Sencrop з можливістю підключення до xarvio® FIELD MANAGER включають Raincrop, Windcrop і Leafcrop. Отримати додаткову інформацію можна за лінком https://sencrop.com/eu/

Джерело та фото: agrotrend
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 179
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0