Планування агрооперацій на майбутній сезон

Планування агрооперацій на майбутній сезон
19:37, 11 ноябрь 2021
237
0
Вирощування сільськогосподарських культур тісно пов'язане із проведенням різних технологічних операцій. Кожна агрооперація повинна виконуватись у оптимальні календарні терміни та у певній послідовності. При цьому весь комплекс робіт повинен бути взаємопов'язаний: кожна виконана попередня операція повинна забезпечувати необхідні умови для проведення наступної. Повідомляє sasagro.

Щоб отримати найвищий результат в кінці сезону, кожному фермеру, бажано скласти технологічну карту на майбутній сезон. Маючи перед собою чітко структурований план, Ви зможете легко розуміти на якому полі, в які терміни і за допомогою якої техніки необхідно провести польові роботи.

Важливою функцією SAS powered by Cropwise є можливість планування різних агрооперацій: починаючи від сівозміни і закінчуючи збиранням врожаю.

У SAS powered by Cropwise можна створювати агрооперації:
- індивідуально кожному за поля;
- для кількох полів одночасно;
- для полів із однаковою культурою.

Агрооперації можна редагувати та завантажувати у форматах PDF та Excel файлів.


Запланувавши агрооперації на майбутній сезон, Ви зможете контролювати їх проведення та виконання в режимі реального часу як на окремому полі, так і на всіх полях підприємства. Отримання такої повної та оперативної інформації дозволить Вам підвищити ефективність ведення бізнесу та суттєво оптимізувати витрати на проведення сільськогосподарських операцій.

Продукти SAS працюють як єдине ціле. Усі заплановані агрооперації в системі Cropwise в автоматичному режимі дублюються на платформі FarmingOS, також якщо відбувається редагування операцій у Cropwise, всі ці зміни будуть потрапляти на платформу самостійно.

Платформа FarmingOS допоможе Вам спрогнозувати бюджет витрат на проведення агрооперацій на наступний сезон. Вам лише потрібно заповнити довідник агрооперацій, в якому проставити норми на планову заробітну плату та витрати палива (види робіт автоматично підвантажуються з Cropwise).

Важливою складовою ефективного використання системи її наповнення. Ви або фахівець вашої компанії після навчання користування програмою, зможе самостійно вносити та коригувати інформацію. Якщо з будь-яких причин, Ви або Ваш співробітник самостійно не зможе керувати програмою, SAS надасть Вам послуги незалежного та кваліфікованого акаунт-менеджера.

Основні функції акаунт-менеджера:
- Оновлення даних по підприємству, списків техніки, обладнання, персоналу;
- оперативне реагування на зміну статусу техніки;
- Фіксація технологічних операцій;
- Внесення сівозміни, дати посіву та збирання врожаю, заповнення довідників агронома (насіння, добрива, ЗЗР);
- Закриття проведених агрооперацій після їх завершення;
- Консультація співробітників з питань використання програми.

Для отримання безкоштовної консультації щодо цифровізації Вашого агробізнесу залишайте заявку на сайті або дзвоніть за телефоном +38 044 232 41 47.

Джерело та фото: sasagro
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
17 362
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
16 532
0