В Україні побудують заводи з переробки лушпиння соняшника

В Україні побудують заводи з переробки лушпиння соняшника
Новини агробізнесу України
17:02, 02 декабрь 2019
1 418
0
Європейський банк реконструкції та розвитку виділив $56 млн на будівництво чотирьох заводів з переробки лушпиння соняшника в електроенергію. Про це повідомляє прес-служба ЄБА.

— Redcliffe Partners виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку у зв’язку із забезпеченим строковим кредитом на суму $56 млн, зокрема транш у розмірі $8 млн за рахунок Фонду чистих технологій. Кредит надано чотирьом українським компаніям групи Kernel, — йдеться в повідомленні.


Кредит буде використано для фінансування будівництва чотирьох заводів з переробки біомаси сукупною потужністю 47 МВт на наявних виробничих майданчиках позичальників, розташованих в Україні, щоб використовувати лушпиння соняшника (залишкову біомасу, що утворюється в процесі подрібнення) як біопаливо для виробництва електроенергії.

— Фінансуванням цього проєкту ЄБРР допомагає Kernel реалізувати свою довгострокову стратегію інвестування в енергоефективність. Проєкт є частиною ініціативи Kernel з обладнання заводів сучасними електростанціями з переробки біомаси для виробництва “зеленої енергії”, що дозволяє диверсифікувати джерела доходу та зробити вагомий внесок у забезпечення енергетичної незалежності України, а також у захист та зменшення забруднення навколишнього середовища, — коментують в ЄБА.


Джерело та фото: growhow
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 800
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 942
0