В Києві з'явиться два нові фермерські супермаркети Fermachi

В Києві з'явиться два нові фермерські супермаркети Fermachi
13:49, 02 2021
896
0

У Києві планується запуск двох нових фермерських супермаркетів мережі Fermachi. Про це AgroPolit.com повідомив голова ради «Бізнес-Варта», співвласник групи компаній «Агродар ЛТД» Іван Мірошниченко. Він уточнив, що у столиці вже відкрито два фермерські магазини, відкриття ще двох планується незабаром. Пише agropolit.

Іван Мірошніченко зазначив, що унікальність мережі Fermachi у тому, що на полицях магазинів представлено екопродукцію українських фермерів, з яких не беруть плату «за вхід на полиці».

Співзасновниця мережі та дружина Івана Мірошніченка Наталя Мірошніченко повідомила на сторінці у Facebook, що в основі філософії Fermachi лежить 3 основні вимоги до продуктів:

- вся продукція має відповідати стандартам здорового харчування, включаючі екологічно чисті та органічні продукти. Це вимагає від наших українських виробників дотримання високих стандартів утримання та відгодівлі тварин,використання натуральних та якісних кормів,абсолютних високих стандартів по безпечності та якості переробки продуктів.

- в маркетах представлені виключно виробники найкращих здорових продуктів.

- у магазині представлені виключно українські виробники здорових продуктів харчування.

Мережа ферм-маркетів FERMACHI надає можливість безпосередньо виробникам представити та запропонувати свою продукцію відразу та напряму клієнтам», — додав Іван Мірошніченко.

Джерело та фото: agropolit
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter


Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 837
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 302
0