Завантажити методичку для розробки стратегій громад за посиланням

Завантажити методичку для розробки стратегій громад за посиланням
18:44, 01 ноябрь 2021
363
0
Для підтримки громад в Міністерстві регіонального розвитку розробили Методичні рекомендації щодо розробки стратегій ОТГ. Про це повідомив Іван Лукеря, заступник Міністра розвитку громад, пише zemliak.«Завантажити «Методичні рекомендації щодо порядку розроблення, затвердження, реалізації, проведення моніторингу та оцінювання реалізації стратегій розвитку територіальних громад» можна за посиланням: minregion», — йдеться у повідомленні.


Розроблені методичні рекомендації допоможуть громадам планувати свій розвиток покроково. Цей документ пояснює, які пункти має містити проект стратегії — від SWOT-аналізу (де виявляються сильні та слабкі сторони, можливості і загрози) до системи релевантних показників, які можна виміряти або розрахувати та на основі яких здійснюється висновок щодо успішності реалізації стратегії.

Методичні рекомендації носять рекомендаційний характер та передбачають залучення жителів громад на всіх етапах стратегічного планування.

Додатково у рекомендаціях містяться шаблони, які можна використовувати для полегшення роботи органів місцевого самоврядування у процесі розроблення проекту стратегії.

Джерело та фото: zemliak
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
17 399
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
16 533
0