«Farm-менеджмент по-українськи» на AGROIT Forum 2021

«Farm-менеджмент по-українськи» на AGROIT Forum 2021
19:25, 29 2021
1 054
0

26 жовтня відбувся шостий AGROIT Forum 2021 в Pochayna Event Hall, організований консалтинговою компанією OLEYNIK, яка спеціалізується на вивченні провідних практик для ведення агробізнесу, опираючись на інформаційні технології та інновації в сільському господарстві.

В рамках форму відбулось дві дискусійні панелі та 13 виступів провідних фахівців галузі, яскравих представників агроцифри, які є реальною рушійною силою agtech в Україні.

Наталія Богачева, директор компанії AgriChain прийняла участь в цікавій панельній дискусії “Трансформація АПК та аграрна діджитал-революція. Де буде український АПК через 5-10 років і роль IT в цьому”.

Farm-менеджмент по-українськи

В цікавому та інформаційно потужному обговоренні прийняли участь Сергій Замідра, радник Міністра агрополітики та продовольства України, Ольга Трофімцева, бізнес-вумен та колишня в.о. міністра аграрної політики та продовольства України, Артем Бєлєнков, засновник SmartFarming, Ірина Душник, виконавчий директор Комітету зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації та Микола Волков, радник з питань доступу до фінансування USAID AGRO.

Експерти майже одностайно дійшли висновку, що настав час консолідації ініціатив, практик, бачення представників агробізнесу та agtech-компаній на рівні держави. Ми вже виросли з локальних проектів та потребуємо фундаментальних, стратегічних планів, які допоможуть збільшувати ефективність галузі в цілому та робити реальні кроки в досягненні цілей сталого розвитку, не тільки в Україні, а й в цілому світі.

Джерело та фото: прес-реліз AgriChain
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 176
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0