Agricom Group збільшила площі під озимою пшеницею в чотири рази

Agricom Group збільшила площі під озимою пшеницею в чотири рази
12:04, 27 2021
712
0

У нинішньому сезоні Agricom Group збільшила площі під озимою пшеницею у Білокуракинскому кластері, що на Луганщині, в чотири рази – до 2 тис. га (у минулому було засіяно 556 га). Наразі роботи з посіву в даному регіоні завершено.

Триває посів озимої пшениці у Житомирському і Чернігівському кластерах. Посівну планують завершити до кінця тижня. У цілому озимий клин зернових культур по всім трьом кластерам Групи у 2021 році складе близько 5 тис. га.

Як розказав Петро Мельник, співвласник і виконавчий директор Agricom Group: "Очікуємо, що погодні умови будуть більш сприятливими для майбутнього урожаю. У нинішньому сезоні на полях Agricom Group було проведено близько 1000 дослідів, пов'язаних з підживленням, технологіями обробітку, насінням, тощо. Тож, сподіваємось, що погода не підведе".

Agricom Group

Також він повідомив про те, що Agricom Group вийшов на фінішну пряму у збиранні соняшника. Наразі вже зібрано культури на площі 9 тис. га, ще очікується обробити 3 тис. га.

"У нинішньому році важкі погодні умови відтермінували збирання соняшника. Але завдяки злагодженій роботі професійного колективу Agricom Group та її інноваційному підходу вдалось здолати перешкоди і прискорити збір урожаю", – зазначив Петро Мельник. Співвласник і виконавчий директор Agricom Group повідомив і про те, що наразі на полях Групи підсиленими темпами йде підготовка землі до наступного сезону.


Джерело та фото: прес-реліз Agricom Group
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 177
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0