Наша безпека платформи обробляє Excel

Наша безпека платформи обробляє Excel
13:40, 14 октябрь 2021
326
0
Основою впевненості будь -якої торгової платформи є те, наскільки надійна її система безпеки. Будь то шифрування інформації користувачів, надійні та захищені платіжні платформи або функція "непроникності" веб -сайту.

Фермер нічим не відрізняється, але віщує ці особливості в їх граничному вимірі. Наші користувачі можуть легко торгувати на нашій платформі, надавати особисту інформацію та оплачувати за допомогою різноманітних зручних цифрових шляхів, не побоюючись, що їх інформація потрапить у руки недобросовісних осіб. Це пов'язано з заходами безпеки, які ми вживаємо, щоб забезпечити їм такий рівень комфорту.

Деякі з цих процесів безпеки на нашій платформі - це використання HTTPS як протоколу зв'язку на веб -сайті, використання груп безпеки на веб -службах Amazon (AWS) та використання sonarQube як засобу контролю якості кодування.

Використання HTTPS як протоколу зв'язку


Як вам відомо, HTTPS означає Hypertext Transfer Protocol Secure. За словами розробників Google, HTTPS "є протоколом Інтернет -зв'язку, який захищає цілісність та конфіденційність даних між комп'ютером користувача та сайтом". Ми всі не хочемо, щоб хтось мав доступ до всіх даних або вмісту, які ми переглядаємо на веб -сайті. Це буде принизливо для деяких, якщо не для більшості.

Щоб цього не сталося, якщо ви надсилаєте дані зі свого веб -переглядача за допомогою телефону або комп’ютера на нашу службу, вони шифруються для захисту вашого зв’язку з нашим веб -сайтом. Це не просто, тому навіть якщо пакет буде перехоплено через Інтернет, ніхто не зможе нічого побачити, оскільки він повністю зашифрований.

Як це круто ?!

Послуги хостингу на AWS


AWS-це широка хмарна платформа, яка надає понад 200 повністю функціональних послуг з центрів обробки даних по всьому світу. Від інфраструктури обчислень, зберігання та баз даних до нових технологій, таких як машинне навчання та штучний інтелект, озера даних та аналітика та Інтернет речей (Amazon, н.д.).

У цій статті ми зосередимось на аспекті засобів безпеки. Їх різноманітний спектр послуг підтримується «глибоким набором засобів хмарної безпеки з 230 службами та функціями безпеки, відповідності та управління. AWS підтримує 90 стандартів безпеки та сертифікати відповідності, а всі 117 служб AWS, які зберігають дані клієнтів, пропонують можливість шифрування цих даних »(Amazon, н.д.)

У Complete Farmer ми використовуємо групи безпеки на AWS. Це означає, що ми можемо налаштувати ці групи безпеки для визначення типів трафіку, до яких дозволено надходити в наші системи, і типів трафіку, які заборонені.

Крім того, будь -що, що стосується адміністрування цих груп безпеки, може управлятися лише за допомогою IP -адреси персонального комп’ютера технічного директора, що гарантує, що ніхто з будь -якого місця не зможе скористатися бекдором для доступу до наших послуг. Це рівень багатофакторної автентифікації, який ми пропонуємо для безпеки наших користувачів.

Використання сонара Qube
Sonar Qube - це програма, яка допомагає «писати чистіші та безпечніші коди» (Sonar Qube, н.д.). Це досягається шляхом запуску всіх наших служб через додаток перед їх розгортанням для аналізу коду. Додаток шукає лазівки в коді, і якщо знаходить такі, то позначає нас і зупиняє розгортання. Щоб увімкнути розгортання, будь -яка виявлена проблема має бути вирішена.

Зрозуміло, як процес безпеки нашої платформи був добре розроблений, щоб гарантувати, що ми надаємо найбільш безпечну наскрізну платформу для торгівлі сільськогосподарськими товарами для користувачів у всьому світі. Ми віримо в надання нашим клієнтам послуг, які не мають собі рівних у всьому світі, що дозволяє нам годувати світ, об’єднуючи любителів їжі, споживачів продуктів харчування та виробників продуктів харчування.

Джерело та фото: m
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
16 145
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 881
0