Завод з виробництва продукції ТМ "Добродія" перевів сушарку зерна на тверде паливо

Завод з виробництва продукції ТМ
12:03, 12 октябрь 2021
309
0
На початку жовтня на заводі, що виготовляє продукцію під ТМ "Добродія" та San Grano, був установлений котел, який опалюватиме сушарку твердим паливом.
Рішення переходу на альтернативні джерела енергії було прийнято в зв'язку з підняттям цін на природний газ для підприємств як мінімум втричі, повідомляють на заводі.

Котел обирався за технічними параметрами сушарки, наявності вже працюючого устаткування виробника та за відгуками про його роботу. В результаті вибір зупинився на українському виробникові – компанії "Греко Груп".

За словами Олександра Молчанова, головного інженера заводу компанії "Добродія Фудз", потужності твердопаливного котла складають 8,5 МВт, а для опалювання будуть використовувати деревні пелети, пелети з лушпиння соняшника та деревну тріску.

"Знизити витрати на сушіння зерна можна лише одним способом – перейти на альтернативне пальне. Тож, перехід на тверде паливо дозволить нам зменшити собівартість сушіння зерна. А економія на вартості палива збільшиться як мінімум в два рази", – зазначив Молчанов.


Також на заводі повідомили про те, що розрахунковий термін окупності встановленого обладнання складає один сезон сушіння зернових.

Джерело та фото: прес-реліз ТМ "Добродія"
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
16 145
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 881
0