Заготівля соняшника та кукурудзи на елеваторах Групи АГРОТРЕЙД затримується через дощі


Заготівля соняшника та кукурудзи на елеваторах Групи АГРОТРЕЙД затримується через дощі
14:21, 11 2021
1 104
0

У компанії розповіли про виконання плану заготівлі зерна і олійних культур та проведену модернізацію.

Елеватори Групи АГРОТРЕЙД майже виконали план заготівлі ранніх зернових, а прийом соняшника та кукурудзи затримується через дощі. Про це повідомили в пресслужбі компанії. Елеватори Групи прийняли 230 тисяч тонн зерна.

«Якщо говорити про зерно, яке надходило на наші елеватори цього року, продовольча пшениця переважала над фуражною. Водночас активна фаза збирання соняшника та кукурудзи ще не розпочалася — терміни зміщено майже на два тижні», — розповів директор промислово-технічного департаменту Групи АГРОТРЕЙД Костянтин Ворона.


АГРОТРЕЙД

За його словами, план заготівлі ранніх зернових наразі виконаний на 97%. Однак елеватори продовжують отримувати пшеницю на зберігання, тож фахівець впевнений, що планові 210 тисяч тонн компанія навіть перевиконає. План по олійним зерновим виконаний наразі на 16%.
Також цього року компанія серйозно інвестувала в модернізацію. На елеваторі «Доч-Хліб», що входить до складу Групи, було встановлено новий підйомник виробництва «Елеваторпромсервіс». «Раніше у нас був авторозвантажувач, розрахований на вантажівки загальною вагою не більше 30 тонн, а новий тепер дозволяє піднімати авто будь-якого типу розвантаження до 80 тонн», — повідомив Костянтин Ворона. Крім того, на елеваторі зробили реконструкцію точок розв'язок транспорту і збільшили приймальний бункер під підйомником. Загалом це коштувало компанії 7 мільйонів 120 тисяч гривень.

АГРОТРЕЙД

До структури Групи входять дев'ять елеваторів у Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях. Усі вони мають залізничні гілки та автомобілерозвантажувачі. Загальна потужність одночасного зберігання зерна становить 570 тисяч тонн. Зернозберігаючі потужності холдингу складаються з металевих і бетонних силосів, складів підлогового зберігання, поліетиленових рукавів. Окрім зберігання, на елеваторах Групи пропонуються послуги очищення та сушки зерна в потоці, що значно зменшує травматизм зерна.

АГРОТРЕЙД

Джерело та фото: прес-реліз Агротрейд
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 531
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 067
0