На Чернігівщині відкрилася перша ліцензована виноробня Виноман

На Чернігівщині відкрилася перша ліцензована виноробня Виноман
13:27, 11 октябрь 2021
375
0
Колишню будівлю рибгоспу в селі Жавинка, що під Черніговом, Борис Слабошевський перетворив на своєрідний замок з винним погребом, виробничим приміщенням та дегустаційною залою. Про це повідомляє golos.com.ua, пише agronews.

Тут відкрилася крафтова, тобто домашня виноробня — підприємство «Виноман». Як повідомили в департаменті агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації, це перша ліцензована виноробня на півночі України.

Власник винарні Борис Слабошевський створює крафтові вина — Шардоне, Мерло, Піно Розе, які вже отримали нагороди на фестивалі Odessa Wine Week. Він висадив у Жавинці 75 соток різноманітних сортів винного винограду, планує збільшити насадження до 1 га.

Крім того, вирощує виноград в Одеській області. З винограду планує виробити майже 5,5 тисячі літрів продукції, яку реалізує в ресторанах Києва.

Також він готовий приймати туристів, маючи для цього гарну терасу над затокою Десни та добірні вина, що ними можна поласувати, споглядаючи красивий ландшафт. Зможуть гості й ознайомитись з його фруктовим садом та виноградником.

Джерело та фото: agronews
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
16 145
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 881
0