6 факторів, які необхідні бізнесу для успішної діяльності в майбутньому

6 факторів, які необхідні бізнесу для успішної діяльності в майбутньому
19:34, 07 октябрь 2021
584
0
Світ поступово відновлюється після глобальної пандемії і перед лідерами бізнесів стоять безпрецедентні завдання: визначити, що працює в новій реальності сьогодні і що потрібно буде зробити для процвітання завтра.

6 основних факторів, які необхідні бізнесу для успішної діяльності в майбутньому за версією експертів у сфері стратегічного планування компанії Accenture:

1. Вчитися у майбутнього


Щоб знайти нові закономірності і краще передбачити майбутні рішення, провідні компанії використовують штучний інтелект для обробки нових наборів даних у т.ч. і зібраних в реальному часі по всьому ланцюгу створення вартості.
Тепер не існує таких речей, як непотрібні дані, адже ніхто не знає, які саме дані в кінцевому рахунку будуть важливими для прогнозування різних подій.

2. Витіснений на край


Лідери реагують на зміни і, щоб діяти швидко і ефективно, передають право на прийняття рішень людям «на периферії». 71% респондентів опитування вже децентралізували або планують децентралізувати прийняття рішень.

3. Стала ціль


У компаній з високими рейтингами показників ESG операційна рентабельність в середньому у 3.7 разів вища, ніж у компаній з більш низькими показниками ESG. У наступні роки взаємозв’язок між фінансовими показниками і сталістю буде зростати.

4. Поставки без обмежень


Компанії реструктурують свої ланцюги поставок і переносять виробництво ближче до місця попиту. Якщо у минулому для доставки великої кількості замовлень потрібно було розширювати центри виконання замовлень, то зараз, «розбивши» свої ланцюги доставки до мікроцентрів, компанії можуть обслуговувати більше клієнтів, займаючи меншу площу.

Ці компанії переходять від централізованих лінійних моделей доставки до децентралізованих мереж, з виробництвом на запит. Нові технології дозволяють мінімізувати вплив відстані і кордонів на бізнес. Дослідники називають цей новий тип ланцюгів «поставки без обмежень».

5. Реальна віртуальність

В міру того, як віртуальні середовища покращують наш фізичний світ і змінюють наше відчуття місця, компанії створюють нові способи роботи, споживання і спілкування. Інноваційні компанії працюють над об’єднанням віртуального і фізичного світів, щоб створити так звану «реальну віртуальність».
Реальна віртуальність також може допомогти компаніям досягти цілей в області сталого розвитку: віддалений доступ означатиме менше поїздок, заторів і викидів парникових газів. Створення реалістичних трьохмірних зображень віртуальних прототипів може скоротити кількість виробничих відходів.

6. Новий науковий метод

Оскільки науковий прогрес дозволяє створювати більш якісні, дешеві і сталі продукти та послуги, провідні компанії стають науковими і застосовують науку для вирішення фундаментальних світових проблем.

85% з опитуваних керівників вищої ланки погодилися з тим, що підвищення наукового потенціалу мають вирішальне значення для майбутньої конкурентоспроможності компаній.

Ця реальність вимагає нових моделей співпраці, які охоплюють науку і опираються на досвід цілої низки партнерів. Одним компаніям потрібен буде доступ до високорозвинутих технологій промислового дизайну і виробництва. Іншим знадобляться нові цифрові можливості. Тож створення та розвиток екосистем допоможе отримати доступ до потрібних технологій та інструментів і стати більш конкурентоспроможними

Джерело та фото: v.ivanchyk
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
16 145
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 881
0