iField - перша онлайн-платформа дистрибуції для агробізнесу

iField - перша онлайн-платформа дистрибуції для агробізнесу
16:49, 07 октябрь 2021
497
0
Відтепер замовити продукти для агровиробництва онлайн і отримати консультацію сертифікованих спеціалістів — легко, зручно і безпечно. Це можна зробити за допомогою iField.ua.

iField — новий формат дистрибуції товарів для агробізнесу, який об’єднує на одній онлайн-платформі: постачальників, незалежних агентів та аграріїв. Пише propozitsiya

Як це працює? Незалежний торговий агент у своєму кабінеті отримує доступ до товарів українських та міжнародних виробників, самостійно узгоджує з клієнтом ціни, умови оплати та оформлює замовлення.

Виробник отримує повідомлення про створене замовлення та контролює хід його виконання. Клієнт отримує договір поставки та необхідні документи з електронними підписами.«Ми маємо багаторічний досвід роботи у класичній дистрибуції і точно знаємо, що потрібно аграрію. Оскільки тенденції в розвитку бізнесу щороку змінюються, а процеси швидко автоматизовуються, ми створили новий і головне — безпечний спосіб співпраці аграрія, торгового агента і виробника. Це поєднання механізмів класичної моделі дистрибуції, знайомої кожному учаснику ринку, з цифровими технологіями та онлайн-сервісом»,—- зазначив директор iField Олександр Мартиненко.


Проєкт вже підтримали відомі українські та міжнародні виробники й постачальники насіння, засобів захисту рослин та добрив, продукти яких представлені в каталозі.

«iField» — не класичний маркетплейс чи інтернет-магазин. Це можливість створити нову категорію незалежних продавців — професіоналів, які зможуть надавати агрономічний сервіс Клієнту без паперової метушні, логістичних та інших непритаманних функцій, з прозорими правилами роботи, достойною винагородою та різноманітними онлайн-рішеннями.

«Ми прибрали зайві процеси, взяли на себе рутинну роботу, щоб Агенти з продажу могли розвиватись як самостійні підприємці, отримувати дійсно мотиваційну платню і сертифікати експертності від виробників», — додав Олександр.


iField — поле ваших можливостей!


Ми в соціальних мережах:
https://www.facebook.com/iField.ua
https://instagram.com/ifield.ua

Джерело та фото: propozitsiya
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
16 145
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 881
0