Expo 2020 Dubai - “Об’єднуючи Розуми, Створюємо Майбутнє”

Expo 2020 Dubai - “Об’єднуючи Розуми, Створюємо Майбутнє”
14:48, 06 2021
768
0

1 жовтня розпочала свою роботу Expo 2020 Dubai, яка проходить під гаслом “Об’єднуючи Розуми, Створюємо Майбутнє”.

Один із найбільш престижних іміджевих виставкових заходів у Світі, де представлено більше 190 країн-учасниць, кожна демонструє унікальність своїх культур та національну ідентифікацію, свій економічний та науково-технічний потенціал.

В цьому році виставка присвячена пошуку шляхів взаємозв’язку, співпраці та формуванню нових партнерських відносин для розвитку інновацій та нових ідей для створення кращого майбутнього.

Український павільйон має форму колоска пшениці, емблемою павільйону України є дев’ять жовто-блакитних крапок, які символізують тему українського павільйону Smart Ukraine: Connecting Dots.

5 жовтня в рамках Expo 2020 Dubai, відбувся українсько-еміратський бізнес-форум. Модератором заходу виступив Геннадій Чижиков, президент Торгово-промислової палати України.

Українські компанії гідно представили себе, презентували можливості та ідеї, говорили про співпрацю в енергетиці, аграрному секторі та інноваціях.

Тарас Дзьоба, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, виступив на даному заході в рамках Національного дня України за програмою Expo 2020 Dubai.

Програма форуму передбачала 3 галузеві секції:
- інновації в агро секторі;
- ІТ та сучасні рішення для ефективного розвитку;
- енергетика в забезпеченні сталого розвитку.

В своїй презентації Тарас Ігорович окреслив загальну архітектуру цифрової трансформації, презентував діджитал рішення в аграрному секторі, показав екосистему інноваційних стартапів, важливість синергії агро та технологій в Україні.

Тарас Дзьоба
Команда AgriChain, щиро пишається тим, що є частиною AgriTech in Ukraine: Market map, яку представив Тарас Ігорович.


Ми віримо та доводимо на прикладі наших рішень, що цифрові технології вирішують проблеми ефективності в сільськогосподарській галузі, знаємо, що AgriTech може сприяти досягненню багатьох цілей в галузі сталого розвитку, які розглядаються як зразок для досягнення кращого і більш сталого майбутнього.

AgriChain - об’єднує розуми, створює майбутнє!

Джерело та фото: прес-центр AgriChain
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
25 526
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 500
0