Сіє і жнивує Астарта Прихоролля

Сіє і жнивує Астарта Прихоролля
14:38, 05 2021
916
0

На Хорольщині, що у полтавському регіоні, максимум уваги центрального управління й виробничих підрозділів ТОВ "Астарта Прихоролля" сконцентровані на полі й інноваційній цифровій площині програмного комплексу AgriChain. Служби Товариства мають максимально скоординувати одночасний хід жнивної і посівної компанії на території трьох виробничих підрозділах Товариства.

Щодень бункери комбайнів наповнюються достатком вирощеного урожаю зернових культур і цукрового буряка. сезону 2021 року.

Так, загінка за загінкою хлопці завершують ретельно копати цукровий буряк відділу с. Кривці виробничого підрозділу "імені Ватутіна", й найближчим часом перейдуть на території ВП "Зоря", а далі - на на основний масив, який знаходиться на території Вишневого старостату ВП "імені Ватутіна". Тим часом у виробничому підрозділі "Зоря" вже завершено посів озимих культур, триває обмолот кукурудзи.

Сім екіпажів комбайнів працюють на обмолоті соняшника на території присульського краю - виробничий підрозділ "Перше Травня". Тим паче, що тут запланований й триває підготовка й висів насіннєвого матеріалу майбутнього щедрого масиву хлібних ланів.

Дай боже нашим аграріям гарної погоди для завершення закладення пшениці для достатку урожаю 2022 аграрного року, добрих показників урожайності зернових культур.

Кожна вантажівка, яка прямує на Новооржицький цукровий завод і Семенівський елеватор Астарти - на контролі працівників відділу GPS моніторингу ТОВ "Астарта Прихоролля".

Наразі контроль та облік логістичного напрямку, перевезень від поля до прийому вирощеної сировини для переробки чи подальшого зберігання контролюється працівниками з допомогою розробки ІТ-компанії AgriChain - AgriChain Logistics.

Автор: Сергій Місюренко
Джерело та фото: Наша Астарта
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter


Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 837
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 302
0