Київщина вибилася в лідери за кількістю промислових свиней

Київщина вибилася в лідери за кількістю промислових свиней
Новини агробізнесу України
14:13, 26 ноябрь 2019
1 363
0
Чисельність свиней в Україні за станом на початок листопада становила 6,15 млн голів. Це на 4% або 260 тис. Голів менше ніж на відповідну дату минулого року.

Про це йдеться в повідомленні Асоціації свинарів України.

«Негативна динаміка числа свиней в Україні спостерігається через соответствующіго зміни кількості тварин, що утримуються в господарствах всіх категорії. Поступове «згортання» присадибної свинарства триває не один рік. Зараз відхилення числа знаходяться на присадибних ділянках свиней державна статистика оцінює в 6,5% в порівнянні з початком листопада 2018: рік тому в господарствах населення налічувалося майже 3 млн свиней проти нинішніх 2,78 млн гол. », - йдеться в повідомленні.

З іншого боку, на 2% скоротилося і кількість промислових тварин - до 3,37 млн ​​гол. В значній мірі, така зміна відбулася внаслідок масштабного спалаху АЧС на Львівщині в серпні. Однак, зменшення кількості промислових свиней свинокомплексах Тернопільській (-23% проти початку листопада 2018 роки), Запорізькій (-14%), Полтавській (-13%) і Дніпропетровській (-7%) також мало негативний вплив. Тому хоча оператори Київської, Харківської та Чернігівської області за рік збільшили виробничі потужності майже на 100 тис. Гол., Це не «перекрило» в цьому році втрати індустріального поголів'я », - коментують в АСУ.

Також наголошується, що нарощування поголів'я промисловими свинокомплексами Київщини на 13,5% або майже 53 тис. Голів вивело регіон на перше місце в Україні за чисельністю свиней. Станом на початок листопада сільськогосподарські підприємства Київської області містять 441,6 тис. Свиней або більше 13% промислового свинопоголів'я України. Тому Донецька область, яка до цього займала лідируючі позиції по концентрації індустріального свинопоголів'я (434 тис. Гол.), Тепер займає друге місце.

Джерело та фото: Agroportal
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 004
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 327
0