Бренд "Добродія" увійшов до ТОП-30 успішних українських брендів України

Бренд
13:43, 29 сентябрь 2021
290
0
ТМ "Добродія" увійшла до рейтингу "ТОП-30 успішних українських брендів в історії країни", який щороку проводить журнал "Власть денег".

Серед брендів, що потрапили до рейтингу, представлені такі відомі українські торгові марки як АТБ, "Дарниця", "Київстар", Sandora, "Моршинська", "Інтерпайп", Києво-Могилянська академія, "Нова пошта", "Нібулон", "Чумак" та багато інших.

Цьогоріч традиційний рейтинг журналу "Власть денег" присвячений найуспішнішим і популярним українським брендам, носить більш глобальний характер, охоплюючи 30-річну історію незалежності України. "Ми презентуємо компанії, які зіграли істотну роль у становленні України, насамперед в економічному плані, та які сьогодні відіграють найважливішу роль у розвитку країни та її інтеграції в європейське співтовариство. Своїм успіхом ці компанії та їхні бренди зобов'язані вмінню відчувати і задовольняти запити українців, це імена, які встигли заслужити довіру і повагу в Україні, а найчастіше – і на міжнародних ринках", – йдеться в рейтингу.

"Нам дуже приємно, що ТМ "Добродія" відзначена в рейтингу як один із прикладів брендів з успішним досвідом роботи на українському та міжнародних ринках. Ми й надалі плануємо зміцнювати бренд та радувати споживачів нашою смачною та корисною продукцією", – зазначила Ірина Брославцева, директор компанії "Добродія Фудз".


Джерело та фото: прес-реліз ТМ "Добродія"
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
16 145
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 881
0