DroneUA — учасник конференції EASE Business Day

DroneUA — учасник конференції EASE Business Day
21:13, 20 сентябрь 2021
412
0
DroneUA взяли участь у конференції EASE Business Day, що відбулася 18 вересня в Академії ДТЕК. Учасники конференції мали змогу познайомитися з найбільш інноваційними рішеннями робототехніки для сільського господарства України та побачити їх вживу. Пише drone.ua

Вперше бізнес-день сумістили з інтерактивною виставкою. Спеціалісти DroneUA представили агродрон для обприскування полів від XAG. Дрони XAG XP 2020 здатні обробляти до 18 га за годину та можуть працювати в режимі рою, коли до 5-ти дронів керуються одним оператором одночасно. Наразі XAG є ключовим виробником сільськогосподарських дронів у світі, займає 53% китайського ринку та охоплює понад 60% українського ринку сільськогосподарської робототехніки.

Крім цього, на відвідувачів чекали профільні доповіді про останні розробки у сфері маркетингу. Організатор заходу — EASE — об’єднання IT-компаній України, створене для підтримки професійного зростання і розвитку своїх учасників на основі мережевої взаємодії, ділового спілкування, зміцнення зв’язків і організації діалогу на всіх рівнях, розв’язання різноманітних завдань у сфері інформаційних технологій.

DroneUA — міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень. У структурі компанії функціонують власні інженерні та виробничі підрозділи, відкритий центр з обробки даних. DroneUA — дистриб’ютор комерційних і промислових рішень компанії XAG, DJI і Parrot, дистриб’ютор програмного забезпечення Drone Deploy і Pix4D на території Східної Європи й Кавказу.

Компанія веде свою діяльність у сферах енергетики, нафтогазової промисловості, геодезії та топографії. Основними напрямками роботи DroneUA є розробка та впровадження галузевих рішень, заснованих на технології дронів, надання послуг з використанням БПЛА, а також обробка отриманих за допомогою безпілотників даних. Технології DroneUA використовуються на більш ніж 4 млн гектарів посівних площ України.

Група компаній DroneUA входить у ТОП 3 найбільш інноваційних підприємств у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES і в ТОП 20 найінноваційніших підприємств України.

Джерело та фото: drone.ua
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
16 145
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 881
0