В Україні продовжили адаптивний карантин до кінця року

В Україні продовжили адаптивний карантин до кінця року
17:19, 20 сентябрь 2021
740
0

Кабмін продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 грудня поточного року. Таке рішення було прийнято на засіданні уряду. Також в країні продовжили режим надзвичайної ситуації до кінця 2021 року. Пише nv.ua

«Поточна епідемічна ситуація контрольована. Так, ми фіксуємо зростання числа нових випадків COVID-19, але завдяки вакцинації маємо запас міцності. Медична система готова реагувати на нову хвилю, але кращий спосіб зберегти своє життя і здоров’я — щепитися від коронавірусної інфекції при першій можливості», — зазначив глава МОЗ Віктор Ляшко, коментуючи рішення Кабміну.


Найближчим часом вся Україна перейде в жовту зону карантину. Це може статися вже 22 вересня.

При цьому, на думку головного санлікаря Ігоря Кузіна, червоного рівня епідемічної небезпеки Україна досягне не раніше листопада.

Жовтий свідчить про те, що людина отримала одну дозу вакцини від COVID-19, перехворіла (після одужання пройшло менше шести місяців) або протягом 72 годин зробила ПЛР-тест і отримала негативний результат. Зелений сертифікат містить інформацію про повний курс вакцинації.

Джерело та фото: nv.ua
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
16 145
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 881
0