Безвуглецевий стартап Solugen досліджує скорочення викидів парникових газів за допомогою цукру

Безвуглецевий стартап Solugen досліджує скорочення викидів парникових газів за допомогою цукру
11:44, 15 сентябрь 2021
111
0
Як відомо, у виробництві хімікатів базовими компонентами виступають природний газ, нафта і ряд фосфатів. При переробці цих речовин у навколишнє середовище викидається чимала кількість вуглецю. Інженери стартапу Solugen запропонували знизити викиди вуглецю в атмосферу від хімічного виробництва, замінюючи традиційні компоненти іншими відновлюваними ресурсами — наприклад, декстрозою (простим цукром). Про це повідомив INFONEX, пише ukrsugar

У 2016 році Гаураб Чакрабарті і Шон Хант заснували компанію Solugen. Підприємство займається виготовленням ферментів, що сприяють отриманню хімічних інгредієнтів зі звичайного цукру, що є відмінним джерелом швидкої енергії. Далі отримані хімікати можуть застосовуватися в найрізноманітніших промислових і побутових сферах. На сьогоднішній день, продукція Solugen знайшла широке застосування в процесах очищення води, збільшення міцності цементних і бетонних виробів, підвищення дієвості добрив, а також посилення ефективності миючих засобів, призначених для прибирання великих об'єктів і територій.

«У загальносвітовій частці викидів парникових газів в атмосферу хімічна промисловість займає кілька відсоткових пунктів. Тому використання продукції, аналогічної виробам компанії Solugen, набуває сьогодні чималу актуальність. Однак специфіка хімічної промисловості така, що зниження обсягів викидів вуглецю до нульової позначки навряд чи швидко відбудеться», — висловив свою думку партнер компанії з Lowercarbon Capital Клей Дюма.


Проте, поряд з інвестиційною керуючою компанією Baillie Gifford і сінгапурським фондом національного добробуту GIC, Lowercarbon Capital має намір інвестувати в діяльність Solugen не менше 357 млн ​​дол. За підсумками нового раунду фінансування, вартість Solugen зросла до 1,8 млрд дол.

Джерело та фото: agroreview
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
15 924
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 596
0