Agricom Group побудувала комплекс для очищення та сушіння зерна в Житомирській області

Agricom Group побудувала комплекс для очищення та сушіння зерна в Житомирській області
18:08, 13 сентябрь 2021
259
0
На початку вересня 2021 року на території Житомирського кластера (с. Сербо-Слобідка, Ємільчанський район) агрохолдингу Agricom Group був запущений зерносушильний комплекс.

Потужності комплексу мають наступні характеристики: сушіння зернових культур – до 400 тонн/добу, сушіння олійних культур – до 300 тонн/добу. Очищення зернових культур – до 100 тонн/добу, очищення олійних культур – до 50 тонн/добу. Одночасне зберігання вологого зерна складає до 300 тонн. Одночасне складське зберігання – до 1000 тонн.

"Ідея побудови комплексу виникла під час зернозбиральної кампанії 2020 року, коли був зібраний значний врожай кукурудзи. На той момент виробнича потужність бази Житомирського кластеру не була розрахована на таку рекордну врожайність, і навіть виникла необхідність залучення сторонніх організацій для виконання робіт із сушіння зерна", – розповів Сергій Лисак, керівник Житомирського кластера Agricom Group.


Agricom Group комплекс для очищення

Як повідомили в компанії, комплекс створений виключно для власних потреб по очищенню та сушінню зерна. Проте, попередньо розглядались варіанти збільшення потужності одночасного зберігання та збільшення об'єму сушіння. "Розглядати перспективи розвитку комплексу буде доцільним після першого року роботи на власні потреби", – додав Сергій Лисак.

Джерело та фото: прес-реліз "Agricom Group"
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
15 924
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 596
0