Прихильники корупційних схем подали 1000 правок до законопроект 2047

Прихильники корупційних схем подали 1000 правок до законопроект 2047
21:18, 23 ноябрь 2019
1 256
0
Прихильники корупційних схем при оцінці нерухомості вирішили боротись за їх збереження через філібастер. Про це на своїй фейсбук сторінці написав Марьян Заблоцкий.

Прихильники корупційних схем

“Це прикольно слово – філібастер – давно пора ввести в наш політичний лексикон. В США філібастер добре відомий – це зловживання внутрішніми процедурами, щоб затягнути прийняття закону. Часто конгресмени по 14 годин читають просто книгу рецептів, щоб всіх вимучити і затягнути прийняття. По регламениу – мають право говорити скільки хочуть. Так і тут – прихильники корупційних схем подали майже 1,000 правок у дуже маленький законопроект 2047-Д.”,- пише він.

“Майже всі правки абсурдні: слова переставити місцями, то так, то сяк. Розрахунок простий – якщо Рада візьметься за розгляд, то буде потрібно не менше тижня щоб пройтись по кожній правці якщо на них наполягатимуть. А наполягати ті, що сидять на потоках, точно будуть. Типу погроза така – скасуєте схему, то доведеться на тиждень відкласти всі реформи. Це водночас красиво і злочинно. “,- наголошує Заблоцкий.

“Скоро буде опублікована порівняльна таблиця законопроекту з всіма правками, і ви побачите всіх героїв і прихильників корупційних схем. Всі маски буде знято. Не перемикайтесь. Нічого в корупціонерів не вийде. Філібастер ми їм поламаємо. Як саме – сюрприз. “,- резюмує Марьян Заблоцкий

Джерело та фото: Agronews
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 267
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 564
0