53% аграріїв знають, як правильно утилізовувати тару з-під ЗЗР

53% аграріїв знають, як правильно утилізовувати тару з-під ЗЗР
13:52, 11 сентябрь 2021
374
0
14,4% агропідприємців вважають, що використану тару краще спалити
21% аграріїв використовує каністри з-під препаратів повторно

8 — вересня 2021 року — Київ, Україна. 53% аграріїв знають, як правильно утилізовувати тару з-під ЗЗР — промивати та проколювати каністри й віддавати на утилізацію. Водночас 21% використовує каністри з-під препаратів повторно на виробництві чи в побуті. Це — дані опитування, проведеного компанією BASF на агророзділі сайту 24 каналу в липні 2021 року. У ньому взяли участь 1995 респондентів.

У червні в межах проєкту «Агро Варта» стартувала електронна платформа для збору заявок на утилізацію тари у форматі онлайн. Тому експерти BASF Agricultural Solutions ініціювали опитування про поінформованість учасників агроринку щодо утилізації відходів.


«Інноваційна платформа проєкту «Агро Варта» — стратегічно важливий продукт для нашого спільного майбутнього. Маючи в Україні близько 30 тис. сміттєзвалищ, ми, як бізнес, не можемо собі дозволити зволікати. Тому хочемо сформувати культуру поводження з відходами на агроринку, зробити процес прозорим і зрозумілим. А для аграріїв цифровізувати та автоматизувати всі сервіси. Для цього хочемо розуміти стан поінформованості про утилізацію пакування на агроринку та вже працюємо над новими освітніми продуктами», — коментує Оксана Алєксєєва, Public Government Affairs Manager BASF Agricultural Solutions.


Серед варіантів відповідей в опитуванні було також вказано «Спалити використану тару на своєму полі». За це проголосувало 14,4% респондентів. А за варіант «Викинути використану тару на сміттєзвалище разом з побутовими відходами» — 11,6%. Усі варіанти окрім як віддати каністри на утилізацію невірні.

Коли тара з-під ЗЗР потрапляє на смітник/сміттєзвалище, то через її продукти розкладу та навіть невелику кількість препаратів, яка лишається на стінках каністр, в довкіллі (воді, ґрунті, ґрунтових водах) накопичуються токсичні речовини. Окрім того, непроколоту тару можуть використати зловмисники, які заллють в оригінальне пакування фальсифікат. Спалення каністр теж небезпечне. Від горіння такої тари утворюються чадний газ і канцерогенні речовини — діоксини.

Аби полегшити аграріям утилізацію, провідні гравці агроринку створили разом спільну платформу «Агро Варта». На ній підприємці можуть лишати заявки на вивезення з їхніх господарств каністр. Компанія-ліцензіат оперативно опрацьовує заявки і безплатно забирає та утилізовує використану тару. У результаті аграрії отримують спрощення виробничих процесів, а довкілля — чистіше повітря, ґрунт і води.

утилізація ЗЗР

Про підрозділ Agricultural Solutions компанії BASF


Зі швидко зростаючим населенням світ все більше залежить від нашої здатності розвивати і підтримувати стале сільське господарство та здорове навколишнє середовище. Працюючи з фермерами, фахівцями з питань сільського господарства, експертами по боротьбі зі шкідниками та іншими об'єктами, ми повинні допомогти зробити це можливим. Ось чому ми інвестуємо в потужний науково-дослідницький і великий портфель, який включає насіння і його особливості, хімічний і біологічний захист сільськогосподарських культур, управління ґрунтом, здоров'я рослин, боротьбу зі шкідниками та цифрове сільське господарство. За допомогою експертних груп в лабораторіях, на полях, в офісах і на виробництвах ми об'єднуємо інноваційне мислення і практичні дії, щоб створювати ідеї реального світу, які працюють для фермерів, суспільства і планети. У 2019 році обсяг продажів нашого підрозділу склав 7,8 млрд євро. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте https://www.agro.basf.ua/uk/ або сторінку в соціальній мережі.

Про концерн BASF


У BASF ми створюємо хімію для сталого майбутнього, поєднуючи економічний успіх із захистом довкілля та соціальною відповідальністю. Близько 110 000 співробітників BASF роблять свій внесок в успіх клієнтів концерну практично в кожному секторі та практично в кожній країні світу. Наш продуктовий портфель складається з 6 основних сегментів: хімікати, матеріали, промислові рішення, технології для обробки поверхонь, харчування та догляд, рішення для сільського господарства. У 2020 році обсяг продажів концерну склав 59 млрд євро. Акції BASF торгуються на фондовій біржі у Франкфурті (BAS), а також у вигляді американської депозитарної розписки (BASFY) в США. З докладнішою інформацією про BASF можна ознайомитися в Інтернеті за адресою basf.com.

Джерело та фото: прес-реліз Basf
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
15 924
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 596
0