Владислава Магалецька: Я вірю в практику «малих кроків»

Владислава Магалецька: Я вірю в практику «малих кроків»
15:51, 10 сентябрь 2021
203
0
Про свій шлях в професію та особливості роботи в агро для жінок, розповідає очільниця Держпродспоживслужби, Владислава Магалецька. Пише agravery.

Яким був ваш шлях в агросфері? З чого починали?
— В агросфері я працюю з 2009 року. До цього мала чималий досвід в стратегічному управлінні в фінансово-промисловому секторі економіки, тож в агросекторі також знайшла себе у цій царині. Паралельно активно навчалась три роки в Единбурзькій бізнес-школі, де отримала ступінь магістра ділового адміністрування та магістра економіки управління, а також проходила навчання за програмою Агро МВА.

З 2014 року отримала досвід державного управління. На посаді заступника міністра відповідала в Мінагро за впровадженням проєктів з відкриття нових ринків, аграрного страхування, стратегічного планування тощо. Далі знову робота в агробізнесі в секторі управління у великому холдингу. Таким чином, з агросферою мене пов’язує 12 прекрасних років мого життя.

Агро — перспективно для жінок?
— Агросфера сьогодні в Україні є локомотивом економіки. Це найбільша доля експорту, це найновіші технології, це дуже серйозні інституційні зміни. При чому агросектор буде розвиватися й надалі. Тож для фахівців у різних сферах, починаючи від агрономії та ветеринарії, і закінчуючи аграрною юриспруденцією та IT, величезний об'єм роботи. В агросфері цікавої та перспективної роботи вистачає всім. фото: приватний архів Владислави Магалецької

Як вважаєте, те що Ви жінка, яка обіймає таку поважну посаду — це ваша перемога чи важка ноша?
— Це моє життя. Воно складається із перемог та труднощів, мрій та сподівань, важкої роботи та відпочинку у колі сім'ї. Вважаю, що від життя потрібно отримувати задоволення і обов’язково розвиватися, йти вперед. Інакше навіщо жити?

Як складаються стосунки із чоловіками-колегами: чи допомагають Вам в роботі чи навпаки, ускладнюють її?
— Не можу сказати, що дії чоловіків-колег чимось відрізняються від дій колег-жінок. Я дуже вимогливий керівник і тому перш за все ціную професійність, чесність та відданість справі і не розділяю людей на якісь умовні групи в секторі роботи.

Що чи хто надихає працювати і розвиватися?
— Моя родина. Це мій міцний тил, моє натхнення, моя розрада, моя допомога, мій бездонний колодязь, з якого я черпаю сили. Дуже люблю та ціную своїх рідних та близьких. Без них не уявляю своє життя. фото: приватний архів Владислави Магалецької

Маєте шалені грандіозні плани на найближчий рік? Поділіться ними
— З листопада минулого року, коли я очолила Держпродспоживслужбу, грандіозний план у мене один — перетворити цей орган на зручний та комфортний для бізнесу та споживачів сервіс європейського зразка. Цей план залишається для мене і на наступний період. Багато друзів та колег кажуть, що це занадто грандіозний план. Але я вірю в практику «малих кроків» і потрохи змінюю ситуацію.

Ми проводимо діджітал-реформу, оновлюємо кадри, контролюємо сектори до яких раніше було мало уваги, врешті решт допомагаємо і бізнесу, і громадянам у вирішенні проблем. І з часом непідйомна гора системних проблем починає танути. Вона ще дуже велика, але потроху зменшується. Провести максимально ефективні реформи там, де вони здаються неможливими — ось і є мій грандіозний план.

Автор: Аліна Чоловійчук, HR-директор кадрового агентства "Агроджоб"
Джерело та фото: agravery
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
15 924
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 596
0