В Україні у власників авто відберуть субсидії

В Україні у власників авто відберуть субсидії
14:46, 08 2021
4 874
0

В Україні залишилося менше місяця до закінчення оформлення субсидій на оплату послуг ЖКГ. Виплати нараховують за новими, затвердженими урядом правилами, які значно скорочують число одержувачів. В Україні у власників авто відберуть субсидії - today.uaЗгідно з чинним в Україні законодавством, комунальні субсидії можуть бути нараховані тільки громадянам країни, матеріальне становище яких не дозволяє самостійно оплачувати послуги ЖКГ за діючими тарифами.

Зокрема, згідно із законом, якщо хто-небудь з мешканців є власником автомобіля не старше 15 років, то субсидія на оплату послуг ЖКГ для даного домогосподарства не призначається. Навіть якщо в минулому періоді держава надавала комунальну субсидію, то тепер її скасують. Про це розповіли в Міністерстві соціальної політики.

Оформити субсидію на оплату комуналки домогосподарство може після того, як автомобіль "постаріє" до 15-річного віку. Тоді мешканці домогосподарства можуть подати заявку на отримання допомоги від держави.

У Мінсоцполітики зазначили, що покупка мопеда або причепа для авто на оформлення та виплату житлових субсидій не впливає. Дізнатися, про факт нарахування виплат можна онлайн в Єдиному державному реєстрі отримувачів житлових субсидій.

Джерело та фото: today.ua
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 501
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 661
0