Верховна Рада легалізувала віртуальні активи

Верховна Рада легалізувала віртуальні активи
14:39, 08 сентябрь 2021
587
0

276 депутатів підтримали профільний законопроект. Загальна капіталізація кріптоіндустріі перевищила 2 трильйони доларів США. Вражаючий оборот, як для сектора економіки, який існує менше 10 років.

"У нас є потенціал зайняти провідні позиції на світовому кріпторинке. Україна - одна з лідерів з використання криптовалюта в світі, за даними Chainanalysis. Тоді навіщо потрібен цей закон? Ми створюємо топову юрисдикцію, де у кріптокомпаній будуть прозорі умови взаємовідносин з державою, зручна робота з регулятором і вигідне оподаткування."

В Україні щоденний оборот віртуальних активів становить 1 млрд грн. Але все це знаходиться в тіні. Через це міжнародні біржі не можуть заходити в Україну. З жодною операції з віртуальними активами не платяться податки.

Але завдяки закону це врегулюється. Будуть створені вигідні умови, які дозволять компаніям реєструватися в Україні, а не за кордоном. Бюджету отримувати податки, а підприємцям відчувати себе захищеними. Всього кілька країн у світі легалізували кріптоактіви - Німеччина, Люксембург, Сінгапур.

Україна буде однією з них.

Джерело та фото: Fedorov
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
15 924
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 596
0