АСТАРТА на U Tomorrow Summit – найкращий світовий досвід побудови сталого майбутнього

АСТАРТА на U Tomorrow Summit – найкращий світовий досвід побудови сталого майбутнього
12:39, 08 сентябрь 2021
395
0
3-4 вересня в інноваційному парку UNIT.City відбулася найголовніша бізнес-подія цього року — міжнародний інноваційний U Tomorrow Summit. Організатором події виступив Київський міжнародний економічний форум та UNIT.City, а стратегічним партнером – холдингова компанія UFuture.

Що таке U Tomorrow Summit?


Це 1000+ учасників найтехнологічніших індустрій, 100+ спікерів з 15 країн світу із реальними бізнес-кейсами та 25+ тематичних треків.

АСТАРТА, Google, BlablaCar, UFuture, Rozetka, Petcube, Rocket, Avalon, Doc.ua, Mastercard – це лише частина компаній, які поділилися своїм досвідом з учасниками саміту.

Олександр Войналович

Кейс АСТАРТИ презентував Олександр Войналович, директор департаменту з розвитку інформаційних технологій. Під час участі у панельній дискусії «Industry 4.0: Зазирніть у майбутнє» Олександр поділився досвідом успішного впровадження системи ТОіР на підприємствах компанії:

- Predictive Maintenance? Знаємо і практикуємо! Що означає цей термін? Це цифровий сервіс, який збирає і аналізує інформацію про стан устаткування і на її основі прогнозує терміни ремонтних робіт, запобігаючи збої виробництва. Від традиційного профілактичного обслуговування таке рішення відрізняється тим, що прогнозування будується не на основі усередненої статистики терміну служби обладнання, а на базі цифрових моделей і масиву даних. Саме сучасні підходи дозволяють підвищити рівень надійності обладнання на 10-15% і знизити витрати на обслуговування до 30%.
Приклад впровадження ТОіР на підприємствах АСТАРТИ – тому доказ. ТОіР – це автоматизація технічного обслуговування і ремонтів. А програмне забезпечення, яке дозволяє цю систему впровадити, розробила компанія IT-Enterprise.

Ми розпочали впровадження ТОіР на цукрових заводах. Чому саме на них? Тому що це стратегічно важливі підприємства компанії, сезон роботи яких досить короткий. Наше завдання - в цей період забезпечити безперебійну роботу обладнання, щоб швидко і якісно переробити весь обсяг цукрових буряків. Адже вихід з ладу навіть маленького гвинтика тягне за собою фінансові втрати та може спричини зупинку всього процесу. Це – неприпустимо.
Наприкінці липня проєкт успішно запрацював у повному експлуатаційному режимі на Наркевицькому цукровому заводі. Завдання до кінця 2021: ТОІР працює на всіх цукрових заводах та починає «знайомство» із елеваторами.

Олександр Войналович

Які КРІ плануємо досягти? В ідеалі – це на 30% скоротити час та мінімізувати паперове оформлення ремонтів, на 20% в рік знизити кількість аварійних ситуацій на підприємствах, оптимізувати робочий час працівників та зменшити невикористані залишки ТМЦ і на 10% зменшити витрати на послуги.

ТОіР в АСТАРТІ – це web-додаток розроблений на iOS та Android-платформах, що інтегрується з уже існуючими процесами. Програмне забезпечення дозволяє під час підготовки до сезону розробити план обслуговування обладнання, постачання запчастин, розрахувати кількість співробітників, яких потрібно залучити на роботу. А коли вже починається сезон, просигналізувати навіть про найменші відхилення в роботі і усунути проблему без зупинки обладнання.

Програма також включає елементи «Промисловість 4.0.» і передбачає новий підхід до виробництва з масштабною автоматизацією бізнес-процесів та використанням штучного інтелекту.

Штучний інтелект – новий рівень мислення компанії, в масштабах якої ми опрацьовуємо величезні об’єми інформації без впливу людського фактору. Саме AI дозволяє це робити з великою швидкістю, з максимальною точністю, «без лікарняних», бо штучний інтелект не хворіє, не йде у відпустку і не втомлюється.

Людина та штучний інтелект – не конкуренти. АСТАРТА цінує працівників і, трансформуючись, показує, що за будь-якими інноваціями – завжди стоїть людина, керує ними, вдосконалює. Наприклад, Tesla. Це максимально автоматизована компанії, на якій водночас працюють тисячі людей. Їх ніколи не замінять роботи чи машини. І ніхто з управлінців цього не прагне.

Важливо зберігати баланс інновацій та економічної ефективності. Не завжди те, що роблять всі, потрібно впроваджувати саме нам. Важливий принцип поступовості та доцільності.

Трансформації – невпинний процес, тому варто сприймати штучний інтелект та різні новітні технології, як можливості для розвитку, як виклик для себе – прагнути більшого і досягати максимального.

Олександр Войналович

АСТАРТА виходить на якісно новий рівень в управлінні та обслуговуванні основних виробничих фондів. Впроваджуємо ТОіР та амбітно плануємо нові горизонти для втілення елементів «Industry 5.0» - віртуальної реальності, як 3D-відеоінструкції з повною візуалізацією ремонту будь-яких запчастин.
Технології гарантують якість, а якість для АСТАРТИ - це пріоритет №1.

Джерело та фото: прес-центр агропромхолдингу Астарта-Київ
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
15 924
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 596
0