В Епіцентр Агро розкажуть, як розбудувати мережу лінійних елеваторів

В Епіцентр Агро розкажуть, як розбудувати мережу лінійних елеваторів
22:56, 07 сентябрь 2021
230
0
Своїм досвідом та знаннями про розбудову інфраструктури елеваторного ринку представники агрохолдингу «Епіцентр Агро» поділяться під час форуму Grain Storage Forum ELEVATOR-2021 «SMART»: ЗБЕРІГАННЯ, який відбудеться на потужностях компанії — Вінницькому елеваторі.

За останні роки агрохолдинг «Епіцентр Агро» збільшив кількість елеваторів з 4 до 15, а їхні потужності — в 6 разів: з 250 тис. т до понад 1,5 млн т.

«Більшість елеваторів сьогодні є маршрутними. Тобто, відвантаження безпосередньо з цих підприємств відбувається одразу в вагони, що прямують залізницею до морських портів. Це пришвидшує і значно спрощує доставку зерна покупцям — трейдинговим компаніям», — відмічає керівник центрального офісу агрохолдингу та елеваторного напрямку «Епіцентр Агро» Світлана Нікітюк.


Епіцентр Агро

В 2019 році «Епіцентр Агро» побудував «з нуля» два потужні елеватори разом з усією необхідною для роботи інфраструктурою та залізничними коліями у Вінницькій області — це елеватори «Вапнярка» на 200 тис. т та «Вендичани» на 120 тис. т.

2020 року в рамках реалізації масштабного інвестиційного проєкту з реконструкції та будівництва елеваторних комплексів введено в експлуатацію одразу два потужні елеваторні хаби. Новий елеваторний комплекс, побудований на території поруч із діючим об’єктом, — це третя черга Закупнянського ХПП на Хмельниччині та новий елеватор «Переробник», побудований на місці діючого підприємства в с. Ставище на Київщині.

Також в 2020 році розпочалась реконструкція елеваторного комплексу «Антоніни» на Хмельниччині, а на початку 2021 року підписаний контракт на будівництво ще двох нових елеваторних хабів у Хмельницькій області — в Шепетівці та Чотирбоках.

Епіцентр Агро

А 2021 року після реконструкції та добудови третьої черги на 100% запрацює Вінницький елеватор, що є флагманським об’єктом і найбільшим маршрутним елеваторним хабом у регіоні.

Також компанія інвестує в розвиток залізничної інфраструктури: з метою розвантаження автомобільних трас «Епіцентр Агро» бере на себе витрати, пов’язані з проведенням й облаштуванням залізничних колій до елеваторів.

Джерело та фото: kurkul
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
15 924
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 596
0