Аграрне портфоліо — 2021 - 9 вересня 2021 року

Аграрне портфоліо — 2021 - 9 вересня 2021 року
17:27, 07 сентябрь 2021
307
0
В Міністерстві аграрної політики і продовольства 9 вересня відбудеться п’ята ювілейна презентація «Аграрне портфоліо — 2021». Даний проєкт реалізується з ініціативи Міністерства економіки України разом з Міністерством аграрної політики та продовольства України та за підтримки Української асоціації бізнесу і торгівлі (UBTA). Пише Kurkul.com.

На заході, голова аналітичної експертної групи UBTA Олександра Авраменко представить здобутки вітчизняного експорту, презентує статистичні дані та вікна можливостей для українських експортерів різних напрямів сфери агровиробництв.

«UBTA як голос українських експортерів підтримує відкриті та прозорі відносини між Україною та іншими державами у сфері торгівлі сільськогосподарською продукцією. Ми із захопленням чекаємо відкриття нових можливостей для партнерства та зберігаємо стійкість перед зовнішніми загрозами, спричиненими зміною клімату та складним глобальним торговим середовищем», — підкреслив керівник Брюссельського офісу UBTA Назар Бобицький.
«Аграрне портфоліо — 2021» дає розгорнуту інформацію по за такими напрямами експорту як: зернові, овочі та фрукти, рослинні олії, продукти тваринного походження, рибні продукти, органічна продукція та інші.

До участі на заході запрошуються представники експортних аграрних компаній, компаній, які розглядають експортні можливості, профільних асоціацій, представники ЗМІ. Захід відбуватиметься у закритому форматі, реєстрація обов’язкова. Кількість місць обмежена.

Зареєструватись на участь у презентації «Аграрне портфоліо — 2021» можна за посиланням.

Джерело та фото: kurkul
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
15 924
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 596
0